
Ситуація в Росії не поліпшується і знаходиться в стані, який може перерости в катастрофу. Таку думку висловив російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровой в прямому ефірі на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.
"Ситуация в Москве, в России, не улучшается, это совершенно очевидно. Ситуация нынешняя предкатастрофная. И связано это не с отношениями с США, а общей тяжелой экономической, политической ситуацией, изоляцией России. И с этим Кремль не знает, что делать. Поэтому столько надежд на нового президента США Дональда Трампа", - розповів він.
Експерт підкреслив, що надії на те, що керівництво США погодиться на "обмін України", є дурістю. "Это болезненное состояние Кремля, который абсолютно серьезно предполагает такую возможность", - додав Боровой.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...