Вдалося відновити роботу за допомогою переїзду на іншу "хмару" і реєстрації на інші IP адреси,- повідомляють Ведомости.
Таким чином, компанія може продовжувати свою роботу і уникати блокування методом постійного переїзду, однак, як довго це триватиме, нікому невідомо. У компанії відзначили, що тепер для блокування провайдерам на постійній основі потрібні гроші, нове обладнання і фахівці.
Служба безпеки України заявляла, що "Яндекс" незаконно збирав і передавав в Росію персональні дані українських громадян.
"Збирали та передавали в Росію відомості про особисті дані, рід занять, спосіб життя, місця перебування, проживання, роботу, дозвілля, джерела та розміри доходів, номери телефонів, електронних адрес і акаунтів у соцмережах", - йдеться у повідомленні.
Серед громадян, про яких у Росію передавали інформацію, є працівники правоохоронних і спеціальних органів, військовослужбовці Збройних сил України, інших підрозділів, які беруть участь в антитерористичній операції на Донбасі, працівники органів державної влади та управління.
СБУ виявила, що дані надавали російським спецслужбам для планування диверсійних операцій в Україні для шкоди суверенітету держави.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...