"Ты их в дверь, они - в окно": "Яндекс" обійшов блокування в Україні

Яндекс може продовжувати свою роботу і уникати блокування методом постійного переїзду, однак, як довго це триватиме, нікому невідомо.

Вдалося відновити роботу за допомогою переїзду на іншу "хмару" і реєстрації на інші IP адреси,- повідомляють Ведомости.

Таким чином, компанія може продовжувати свою роботу і уникати блокування методом постійного переїзду, однак, як довго це триватиме, нікому невідомо. У компанії відзначили, що тепер для блокування провайдерам на постійній основі потрібні гроші, нове обладнання і фахівці.

Служба безпеки України заявляла, що "Яндекс" незаконно збирав і передавав в Росію персональні дані українських громадян.

"Збирали та передавали в Росію відомості про особисті дані, рід занять, спосіб життя, місця перебування, проживання, роботу, дозвілля, джерела та розміри доходів, номери телефонів, електронних адрес і акаунтів у соцмережах", - йдеться у повідомленні.

Серед громадян, про яких у Росію передавали інформацію, є працівники правоохоронних і спеціальних органів, військовослужбовці Збройних сил України, інших підрозділів, які беруть участь в антитерористичній операції на Донбасі, працівники органів державної влади та управління.

СБУ виявила, що дані надавали російським спецслужбам для планування диверсійних операцій в Україні для шкоди суверенітету держави.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Підтримання противником потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього труднощі, - Костянтин Машовець

неділя, 23 лютий 2025, 12:45

Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...

Усування проблем швидких розробок оборонки: Експерт назвав недоліки ракети "Трембіта" та найкращий спосіб їх застосування

неділя, 23 лютий 2025, 9:32

У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...