Таджицький слідчий "наколядував" цілий бункер коштовностей (фотофакт)

Все нажите непосильною працею антикорупціонера.

Фото: ОбозревательУ Мережі з'явилися знімки таємного бункера старшого слідчого з Таджикистану Фірдавс Нійозбадалова, в якому правоохоронці виявили мішки з грошима, золотом, коштовними каменями і шість джипів, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Схованка була розташована в будинку його батьків у місті Бустон. До співробітника антикорупційного комітету прийшли з обшуком 16 травня.

Тоді батько слідчого добровільно показав співробітникам Держкомітету національної безпеки Таджикистану двері, що ведуть в бункер. Там вони і виявили коштовності і авто.

Відзначається, що в кінці квітня була звільнена велика група співробітників Антикорупційного агентства Таджикистану. Пізніше пройшли арешти деяких звільнених.

За інформацією ЗМІ, під час обшуку мати підозрюваного погрожувала самоспаленням, запевняючи, що цінності належать не синові, а є її власні.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...