Таємнича загибель туристів на перевалі Дятлова: Дослідники вийшли на слід вбивці

З’ясували суть таємничих татуювань на тілі одного з загиблих.

Семен Золотарьов. Фото: Блог Валентина Дегтерева

Дослідник обставин таємничої загибелі групи студентів на уральському перевалі Дятлова Валентин Дегтерев зробив нове відкриття, зазначають Патріоти України.

У своєму блозі він зазначив, що на тілі одного з учасників експедиції були татуювання, які вказують на вбивць. Йдеться про Семена Золотарьова, який сам зробив собі таємний шифр.

За словами Дегтярьова, на правому передпліччі загиблого було татуювання з зображенням "буряка і букви З", а на лівому "Г.С", "ДАЕРММУАЗУАЯ" і букви "Г + С + П = Д".

Дослідник зазначив, що Золотарьов був ветераном війни і як колишній учасник СМЕРШ володів основами шифрування. Дегтярьов стверджує, що загиблий зробив татуювання хімічним олівцем по свіжому порізу.

Він упевнений, що Золотарьов контактувавз Григорієм Семеновичем Ортюковим, екс-начальником військової кафедри УПІ.

"Татуювання можуть означати наступне: "Г + С + П = Д"- це "Григорій + Семенович + Полковник = Донесення"; "Г.С" і "ДАЕРММУАЗУАЯ"- це "Григорій Семенович: удар, замерз, я помер""", - йдеться в тексті. Він також припустив, що буряк - родовий знак мансі.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поради експерта: Як підготувати авто до зими

субота, 7 грудень 2019, 5:45

Кінець року потішив нас по-справжньому погожою погодою - весь листопад пройшов з позитивними температурами, і тільки з початку грудня випав перший сніг. — Бесспорно, первоочередным этапом подготовки автомобиля к холодному периоду эксплуатации можно наз...

Хіти тижня. "Падение рейтинга Зеленского, обыски у Зверобой и при чем здесь Коломойский", - експерт

субота, 7 грудень 2019, 3:00

"Главными событиями сегодняшнего дня стали две новости, не слишком связанные между собой. Во-первых, Киевский международный институт социологии обнародовал результаты очередного соцопроса, согласно которым с сентября рейтинг президента Владимира Зеленс...