Таємнича загибель туристів на перевалі Дятлова: Дослідники вийшли на слід вбивці

З’ясували суть таємничих татуювань на тілі одного з загиблих.

Семен Золотарьов. Фото: Блог Валентина Дегтерева

Дослідник обставин таємничої загибелі групи студентів на уральському перевалі Дятлова Валентин Дегтерев зробив нове відкриття, зазначають Патріоти України.

У своєму блозі він зазначив, що на тілі одного з учасників експедиції були татуювання, які вказують на вбивць. Йдеться про Семена Золотарьова, який сам зробив собі таємний шифр.

За словами Дегтярьова, на правому передпліччі загиблого було татуювання з зображенням "буряка і букви З", а на лівому "Г.С", "ДАЕРММУАЗУАЯ" і букви "Г + С + П = Д".

Дослідник зазначив, що Золотарьов був ветераном війни і як колишній учасник СМЕРШ володів основами шифрування. Дегтярьов стверджує, що загиблий зробив татуювання хімічним олівцем по свіжому порізу.

Він упевнений, що Золотарьов контактувавз Григорієм Семеновичем Ортюковим, екс-начальником військової кафедри УПІ.

"Татуювання можуть означати наступне: "Г + С + П = Д"- це "Григорій + Семенович + Полковник = Донесення"; "Г.С" і "ДАЕРММУАЗУАЯ"- це "Григорій Семенович: удар, замерз, я помер""", - йдеться в тексті. Він також припустив, що буряк - родовий знак мансі.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Деды на завалинке", - Машовець

п’ятниця, 18 червень 2021, 5:45

или "упороться и забыться". Шутки шутками... но я решительно не понимаю массовых рыданий и причитаний "украинского экспертного сообщества" по поводу вчерашней встречи двух дедушек в Женеве... Джерело

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді