Таємнича загибель туристів на перевалі Дятлова: Дослідники вийшли на слід вбивці

З’ясували суть таємничих татуювань на тілі одного з загиблих.

Семен Золотарьов. Фото: Блог Валентина Дегтерева

Дослідник обставин таємничої загибелі групи студентів на уральському перевалі Дятлова Валентин Дегтерев зробив нове відкриття, зазначають Патріоти України.

У своєму блозі він зазначив, що на тілі одного з учасників експедиції були татуювання, які вказують на вбивць. Йдеться про Семена Золотарьова, який сам зробив собі таємний шифр.

За словами Дегтярьова, на правому передпліччі загиблого було татуювання з зображенням "буряка і букви З", а на лівому "Г.С", "ДАЕРММУАЗУАЯ" і букви "Г + С + П = Д".

Дослідник зазначив, що Золотарьов був ветераном війни і як колишній учасник СМЕРШ володів основами шифрування. Дегтярьов стверджує, що загиблий зробив татуювання хімічним олівцем по свіжому порізу.

Він упевнений, що Золотарьов контактувавз Григорієм Семеновичем Ортюковим, екс-начальником військової кафедри УПІ.

"Татуювання можуть означати наступне: "Г + С + П = Д"- це "Григорій + Семенович + Полковник = Донесення"; "Г.С" і "ДАЕРММУАЗУАЯ"- це "Григорій Семенович: удар, замерз, я помер""", - йдеться в тексті. Він також припустив, що буряк - родовий знак мансі.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Сегодня воинские части атакуют не столько бандиты, сколько само государство. И командиры увидели, что Родина уже их предала", - Олексій Арестович

п’ятниця, 3 липень 2020, 12:30

Кажуть, що на Київщині, командир однієї з бригад, відмовився пустити ДБР і ті пригрозили йому штурмом спецназу. "То, что командование двух зенитных бригад безропотно отдаёт гражданским лицам (ДБР) критически важные элементы боевой техники, иначе нежели...

Взуття скіфів, якому 2300 років, знайшли в горах Алтаю

п’ятниця, 3 липень 2020, 12:00

Взуття має складну підошву з м'якої червоної шкіри і геометричний малюнок, прикрашений кристалами піриту і чорними намистинами. Нещодавно в сибірських горах Алтаю було виявлене жіноче взуття, розшите химерними візерунками. Тут же були знайдені інші важ...