Таємничий випадок з татуйованою рибою, що зловили на Філіпінах, потребує пояснення (фото)

Ясно тільки одне - що це не фейк.

Фото: sundaynews.info

Рибалки на Філіппінах шоковані свої уловом. На шкірі виловленої риби нанесені загадкові малюнки, які нагадують татуювання. Зображення поки не розшифровані, залишається загадкою і те, хто зробив рибі тату, з подивом розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Філіппінські рибалки показали свій незвичайний улов. На сторінці Hero Peewee Bacuño в соціальній мережі Twitter були розміщені фотографії таємничої риби.
На її шкірі дійсно можна розглянути подібність татуювання - хитромудрий узор і навіть букви. Всі малюнки тату виконані в металево-блакитному кольорі.

Користувачі мережі будують різні припущення, які змогли б пояснити знаходження на рибі татуювань. Самим логічним поясненням появи малюнків вважається сміття, пластик або тканину, в яку могла заплутатися особина. Найімовірніше, сторонній предмет настільки вріс в рибу, що залишив такі загадкові зображення.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Стволы - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 2:35

Джерело