Таємничий випадок з татуйованою рибою, що зловили на Філіпінах, потребує пояснення (фото)

Ясно тільки одне - що це не фейк.

Фото: sundaynews.info

Рибалки на Філіппінах шоковані свої уловом. На шкірі виловленої риби нанесені загадкові малюнки, які нагадують татуювання. Зображення поки не розшифровані, залишається загадкою і те, хто зробив рибі тату, з подивом розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Філіппінські рибалки показали свій незвичайний улов. На сторінці Hero Peewee Bacuño в соціальній мережі Twitter були розміщені фотографії таємничої риби.
На її шкірі дійсно можна розглянути подібність татуювання - хитромудрий узор і навіть букви. Всі малюнки тату виконані в металево-блакитному кольорі.

Користувачі мережі будують різні припущення, які змогли б пояснити знаходження на рибі татуювань. Самим логічним поясненням появи малюнків вважається сміття, пластик або тканину, в яку могла заплутатися особина. Найімовірніше, сторонній предмет настільки вріс в рибу, що залишив такі загадкові зображення.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Росія втрачає близько 100 солдатів на день у битві за Бахмут", - аналітики Newsweek

субота, 10 грудень 2022, 10:25

Вважається, що десятки тисяч російських солдатів загинули у війні з Україною — цифра, яка, як очікується, впливатиме на країну протягом наступних десятиліть. Хоча точні цифри не підтверджені, вважається, що військові втрати росії вдвічі перевищують кіл...

США наклали санкції на голову Окружного адмінсуду Київа Павла Вовка, - Бутусов

субота, 10 грудень 2022, 9:22

США наклали санкції на голову Окружного адмінсуду Київа Павла Вовка, послугами якого користувались Янукович, Порошенко та Зеленський: Америка завдала удар по корупції, яку українці не здатні подолати самі. США вирішили подолати корупцію в судах України...