Таємниці минулого: Масони в Одесі

А ви знали раніше, де виник масонський рух?

Про масонство достовірно відомо тільки одне - це рух дуже таємний. Настільки таємний, що в той час як весь світ впевнений, що перші масони або "Вільні Каменярі" з'явилися в Англії, насправді це сталося в Одесі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Хочете дізнатися подробиці? Рігістрація за посиланням. Довідки за телефоном +38 (093) 120-02-62. Де: Вхід в Пасаж з боку Дерибасівській. Коли: 18 червня, з 9:45 до 12:00 Збір о 09:45.
Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...