За його словами, переможцем тендеру «Укргазвидобування» на 13,3 млрд. грн. із залучення зовнішніх підрядників на бурові роботи стала фірма-посередник «Північгазресурс», запропонувавши ціну лише у 2,16 млрд. грн.
«Показово, що НКРЕ вже відмовляла структурі у ліцензії на постачання газу, оскільки не знайшла її за вказаною адресою. Крім того, «Північгазресурс», штат якого представлений лише двома співробітниками, фігурує у 12 судових рішеннях, десять з яких - у кримінальних провадженнях», - заявив експерт, зазначивши, що фірма не має ліцензії на буріння і займається перепродажем газу і палива.
За його словами, компанія-переможець невідома на ринку, а її статутний капітал замалий для організації буріння газових свердловин.
«Статутний капітал фонд компанії складає всього 74,4 тисячі гривень, що показує відсутність у неї власних бурових установок. А запропонована ціна, яка нижче заявочної в 6 разів, свідчить про те, що техніка для робіт буде або списаною або в аварійному стані», - зазначив він.
Крім того, Корольчук звернув увагу на те, що другу за найменшою ціною пропозицію по закупкам встановило ТОВ «Вікторіос компані». За його словами, дана структура також зареєстрована за тією ж адресою, що й «Північгазресурс» - Київ, вул.Короленківська 4, і належить тим самим власникам.
На його думку, прийняття «Укргазвидобуванням» таких закупівель може свідчити про зацікавленість глави держкомпанії Олега Прохоренка в нинішньому результаті тендеру.
«Укргазвидобування», яке є найбільшим газовидобувним підприємством країни та забезпечує близько 75% загального видобутку газу, займається махінаціями. По суті, її керівник Олег Прохоренко не просто вчиняє економічні злочини, а веде цілеспрямовану діяльність проти національної та енергетичної безпеки країни», - підсумував Корольчук.
Як відомо, 21 грудня 2016 року переможцем тендеру «Укргазвидобування» на розробку газових родовищ у 2017-2020 рр. стала українська компанія «Північгазресурс». Друге місце посіло ТОВ «Вікторіос компані».
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...