Тепер і внутрішній голос навчилися прослуховувати?

Якось за приватність стає тривожно.

Фото з відкритих джерел.

Американські вчені змогли розшифрувати внутрішній голос людини. Автори винаходу створили алгоритм для розпізнавання слів, які вимовляються подумки. Про це збентежено повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Під час проведення експерименту експерти зафіксували певний рівень активності мозку у досліджуваних пацієнтів, які страждають від нападів епілепсії. Для цього в череп учасників були встановлені спеціальні електроди.

В ході експерименту пацієнтам показували тексти з виступів американських президентів і вірші для дітей. Учасникам запропонували спочатку прочитати зазначені тексти вголос, потім - подумки, а трохи пізніше - постаратися ні про що не думати.

Вчені зафіксували збільшення активності окремих нейронів мозку. За результатами обробки даних створили спектрограму. За допомогою розробленої програми, яка налаштована на мозок окремої людини, вченим вдалося відтворити прочитаний текст, причому результати виявилися успішними навіть при інтерпретації тексту, прочитаного про себе.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи", - Голобуцький

субота, 13 серпень 2022, 0:00

"До обстрілів Запорізької АЕС як невербальної складової нового меседжу Кремля для союзників додався вже і вербальний складник. Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи: "Не следует забывать, что и в Европейском союзе ес...

Встановлено особисті дані 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України, починаючи з 24 лютого, - Бутусов

п’ятниця, 12 серпень 2022, 20:33

Важливий орієнтир. Сьогодні згідно з даними публічного моніторингу російських соцмереж та трофейними документами автори проекту Killed in Ukraine встановили особисті дані рівно 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України починаю...