Тепер і внутрішній голос навчилися прослуховувати?

Якось за приватність стає тривожно.

Фото з відкритих джерел.

Американські вчені змогли розшифрувати внутрішній голос людини. Автори винаходу створили алгоритм для розпізнавання слів, які вимовляються подумки. Про це збентежено повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Під час проведення експерименту експерти зафіксували певний рівень активності мозку у досліджуваних пацієнтів, які страждають від нападів епілепсії. Для цього в череп учасників були встановлені спеціальні електроди.

В ході експерименту пацієнтам показували тексти з виступів американських президентів і вірші для дітей. Учасникам запропонували спочатку прочитати зазначені тексти вголос, потім - подумки, а трохи пізніше - постаратися ні про що не думати.

Вчені зафіксували збільшення активності окремих нейронів мозку. За результатами обробки даних створили спектрограму. За допомогою розробленої програми, яка налаштована на мозок окремої людини, вченим вдалося відтворити прочитаний текст, причому результати виявилися успішними навіть при інтерпретації тексту, прочитаного про себе.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...