"Это пусть л*хи, которые поверили, в "республике" живут": Казанський показав веселу вечірку ідеологів "ДНР" у Москві

Донецькі ідеологи "ДНР" приїжджають на батьківщину виключно заради того, щоб виступити із промовою на мітингу чи у ефірі місцевого ТБ.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

"Веселая туса донецких идеологов "ДНР". Все в сборе – Корнилов, Мармазовы, Чаленко. В Донецке? Ахахаха, конечно же нет. В Москве. Они же не идиоты, чтобы жить в криминальной резервации без определенного статуса, где нет работы, рвутся снаряды, и по улицам бродят вооруженные гопники с уехавшей крышей", - пише журналіст Денис Казанський на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Мармазовы, вон, даже судятся в России, чтобы в "ДНР" не ехать. Их выпихивают, а они рычат, упираются, когтищами вцепились. Не хотят в разоренный город, на подвал. Там же теперь "народная республика". Прикопают в терриконе, утопят в ставке, объявят украинским агентом – и никто не поможет.

Это пусть л*хи, которые начитались книжек Корнилова, в "республике" живут, стоят в очередях за гуманитаркой, работают за 7 тысяч рублей. А сам Корнилов не дурак, он в эту муру не верит, ему эта недореспублика не нужна. Он лучше в Москве поживет, а в "ДНР" – проездом. Выступить на митинге или на ТВ.

Подожгли Донбасс, задурили землякам головы сказками про Донецко-Криворожскую республику и "регион-кормилец", подбили людей на бунт, и смотрят со стороны, как горит.

Радуются, смеются. Им в Донецке работу за 5 тысяч рублей искать не надо. В Москве зарплаты высокие, там хорошо".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Битва за Харків-2024: Гетьман оцінив шанси росіян на форсування річки Оскіл на Куп'янському напрямку

неділя, 3 березень 2024, 7:15

Російська окупаційна армія не має шансів форсувати річку Оскіл, що у Харківській області на Куп'янському напрямку. Крім того, ворог не залишає надій захопити місто Куп'янськ. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий аналітик Олексій Гетьман....

Народні прикмети на 3 березня. Які страви готують в цей день для щастя. Чому не варто ходити до лісу і віддавати будь-що після заходу сонця

неділя, 3 березень 2024, 7:05

Православна церква України 3 березня за новим стилем вшановує мучеників Євтропія, Клеоніка та Василиска. За старим стилем свято сьогодні присвячене святителю Леву, одному з найвідоміших Пап Римських, який прославився мудрістю та красномовством. А в дох...