"Это слова врага, пытающегося разлагать дисциплину": Донік - про порівняння Савченко бойовиків та людей на Майдані

Волонтер підкреслює, що зараз логічно виглядають і милі відносини Савченко зі співробітниками «Беркута», які були відображені на багатьох відео часів Майдану.

Надія Савченко сама здалась у полон терористам? Фото: Uahistory.info.

Відомий волонтер Роман Донік на своїй сторінці в "Фейсбуці" прокоментував слова депутата Верховної Ради України Надії Савченко про те, що терористи Донбасу - це не терористи, а такі ж люди, які стояли на Майдані. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями.

Донік пише: «Слова Савченко о том, что террористы - не террористы, прежде всего, нацелены на военнослужащих. Депутат ВР, член комитета национальной обороны и безопасности, Герой Украины, во время войны, заявляет, что с той стороны не террористы. А обычные люди. Такие, как вышедшие на Майдан. Это слова врага, пытающегося разлагать дисциплину и подрывающего боевой дух».

Волонтер підкреслює, що зараз логічно виглядають і милі відносини Савченко зі співробітниками «Беркута», які були відображені на багатьох відео часів Майдану. «Не менее понятной становится и ее любовь с обнимашками с самовольными отставными ее части, а также ее рвение в бой на Донбассе и сдача в плен. Да, именно сдача – она попала в плен не случайно. А все, что было дальше – настоящий цирк. Сейчас понимают уже все – она была против Майдана, именно поэтому они и отправилась на Донбасс, чтобы воевать с «майдановцами и хунтой, захватившей власть в Киеве». Вот перешла, теперь уже успешно воюет».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Стиль Франко" не актуален, или Секреты дресс-кода для депутатов", - блогер (фото)

понеділок, 19 серпень 2019, 7:58

"Лидер партии "Слуга народа" Дмитрий Разумков, который претендует на пост спикера Верховной Рады, в недавнем интервью уже заявил, что он приверженец классического официального дресс-кода для политиков. Но что это за стиль такой?" - йдеться у популярно...

Навіщо З'єднаним Стейтам Америки Ґренландія?

понеділок, 19 серпень 2019, 7:27

Непросте питання. Зателефонував знайомий, і хоч ми з ним на телефонних перехрестях не зустрічалися вже років півтора-два, запитав, начебто, ми вчора розмовляли:. - Так що, пане письменнику, будемо віддавати чи нехай Трамп оближеться? - Що й кому віддав...