Про це повідомляє прес-служба відомства. Крім того, в 2016 році Держфінмоніторингом був підготовлений 591 матеріал (з них 269 узагальнених та 322 додаткових узагальнених матеріали), які були направлені до Генеральної прокуратури України, а також до Національної поліцію, Державну фіскальну службу, СБУ і НАБУ. Згідно з даними документами яким сума фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією коштів незаконним шляхом, становить 45,8 млрд. Гривень.
«За повідомленнями підрозділів фінансової розвідки інших країн, заблоковані активи колишніх високопоставлених органів влади, місцевого самоврядування України і пов'язаних з ними осіб на загальну суму 107,19 млн.доларів США, 15,87 млн.євро та 135,01 млн.швейцарскіх франків, зокрема, в наступних країнах: Австрія, Великобританія, Латвія, Кіпр, Італія, Ліхтенштейн, Швейцарія та Нідерланди », - йдеться в повідомленні.
Інші матеріали по незаконному відмиванню коштів вказують на суми в розмірі: 340,4 млн грн (за фінансування тероризму і сепаратизму), 429,8 млн грн (сума заблокованих коштів), 4,1 млрд грн (також фінансування тероризму).
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...