Про це повідомляє прес-служба відомства. Крім того, в 2016 році Держфінмоніторингом був підготовлений 591 матеріал (з них 269 узагальнених та 322 додаткових узагальнених матеріали), які були направлені до Генеральної прокуратури України, а також до Національної поліцію, Державну фіскальну службу, СБУ і НАБУ. Згідно з даними документами яким сума фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією коштів незаконним шляхом, становить 45,8 млрд. Гривень.
«За повідомленнями підрозділів фінансової розвідки інших країн, заблоковані активи колишніх високопоставлених органів влади, місцевого самоврядування України і пов'язаних з ними осіб на загальну суму 107,19 млн.доларів США, 15,87 млн.євро та 135,01 млн.швейцарскіх франків, зокрема, в наступних країнах: Австрія, Великобританія, Латвія, Кіпр, Італія, Ліхтенштейн, Швейцарія та Нідерланди », - йдеться в повідомленні.
Інші матеріали по незаконному відмиванню коштів вказують на суми в розмірі: 340,4 млн грн (за фінансування тероризму і сепаратизму), 429,8 млн грн (сума заблокованих коштів), 4,1 млрд грн (також фінансування тероризму).
Країна-агресорка Росія змінила тактику використання безпілотників в атаках по Україні. Про це в п’ятницю, 4 квітня, пише The Telegraph, аналізуючи збільшення кількості російських ударів по Україні від дня початку переговорів між США та РФ 18 лютого в Е...
У мережі порівняли світлини мирного міста Бахмут з тим, як він виглядає зараз внаслідок російських обстрілів та окупації. До російського вторгнення 2022 року місто було центром соляної промисловості України та залізничним вузлом. Під час боїв за Бахмут...