
Українські активісти повідомили про перекриття нового відрізку шляхів у Донецькій області.
"Діячам вдалось розширити географічні показники торгової блокади на Донбасі", - повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт "РБК-Україна". Про досягнення активістів написав на своїй сторінці у Facebook нардеп Володимир Парасюк.
"Торговельна блокада розширилась. Ми впевнено крокуємо до повного перекриття всіх шляхів ОРДЛО та Російської Федерації", - написав у соцмережі Парасюк.

Також нардеп зазначив, що потрібно будь-якими засобами повернути своїх солдат додому.
У своєму пості у Facebook депутат виділив, що пора закінчити "торгівлю на крові".Новий редут "Соловейко". Дорога Маріуполь - Донецьк неподалік Новотроїцького. Крок за кроком ми цілком перекриємо всі шляхи до ОРДЛО і Росії. Ми повинні повернути наших хлопців додому, зупинити торгівлю на крові і перемогти ворога.
"Завдання гарнізону нового редуту "Соловейко" :) - перекриття трафіку контрабанди, контрафакту і торгівлі з окупантами по лінії Донецьк - Волноваха - Маріуполь. Редут "Соловейко" розташовується в районі селища Новотроїцьке. Зараз гарнізон редуту веде інженерне обладнання місцевості і формує зведені мобільні групи для ведення розшуку на трасах", - написав Семен Семенченко.
Як повідомлялося раніше, бойовики вимагають звільнити вдвічі більше полонених, ніж є в України.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...