"Тотальний неврожай": Синоптик прогнозує Росії "повний крах"

Земля буде висихати 5-сантиметровим шаром...

Лютий цього року буде морозним, впевнений народний синоптик Леонід Горбань. А ось весна і літо 2019 року будуть спекотними як в Росії, так і в Україні, говорить він. Такий прогноз він дав на майбутні місяці весни і літа,передають Патріоти України з посиланням на Styler.

Він вважає, що через посуху в цьому році Росію чекає неврожай.

"Урожай зменшиться на 25-30%"

За його словами, через спекотну погоду навесні і влітку по всіх областях Російської Федерації буде простежуватись падіння рівня врожаю.

"Урожай зменшиться на 25-30%. Це дуже суттєво! Я недавно зробив розрахунок по Краснодарському краю, і мій прогноз підтвердився. Там зниження врожаю буде ще більше, близько 30-35%. Вони – важливі постачальники пшениці всередині країни, але цього року великих поставок з цього регіону чекати не варто", - говорить Горбань.

Але, за його словами, це іноді відіграє і позитивну роль:

"Працівники сільського господарства кажуть: хоча б раз у п'ять років неврожай – це може навіть і добре. Адже тоді хоч трохи піднімається закупівельна ціна. Адже перекупники закупівельні ціни дуже знизили. А так, може, ціна хоча б трохи зросте".

"Земля буде висихати 5-сантиметровим шаром"

"Будуть так звані суховії. Переважатиме вітер зі сходу, з Поволжя. А це принесе суху погоду, дощі випадатимуть рідко. Земля буде висихати 5-сантиметровим шаром, тому що будуть переважати сильні вітри і палюче сонце", - говорить він.

Урожай ярих культур в Росії буде низьким, каже Горбань.

"Якщо урожай буде, то 12-14 центнерів з гектара. Це повний крах по яровим культурам. Дай боже, щоб я коли-небудь помилився! Адже якщо мій розрахунок правильний, то це дуже погано", - додає народний синоптик.

Втім, за його словами, неврожаю також варто очікувати не тільки в Росії, але і в Херсонській, Одеській, Миколаївській областях та в Криму.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Можлива угода АТБ і Lidl: Що відомо про "німецьку" продуктову експансію в Україні

середа, 27 жовтень 2021, 20:00

"Украинский продуктовый ритейл потрясла новость о возможном выходе на наш рынок немецкого гиганта - Lidl. Причем некоторые эксперты отмечают, что произойти это может за счет покупки местного лидера - сети дискаунтеров АТБ", - пише у своєму блозі Микола...