Трамп на саміті безцеремонно відсунув прем'єра Чорногорії (відео)

Ну через стегно ж не кинув, а то підняли гвалт.

Трамп крутелик. Шарж з відкритого джерелаПрезидент США Дональд Трамп в ході огляду будинку нової штаб-квартири НАТО в Брюсселі, який провів генеральний секретар альянсу Йенс Столтенберг, різко відсунув прем'єр-міністра Чорногорії Душко Марковича, стояв перед ним, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Відеозапис інциденту менше ніж за добу зібрав в інтернеті майже 2 мільйони переглядів.

Офіційний представник Білого дому Шон Спайсер так прокоментував те, що трапилося: «Я не бачив цього відео. Однак, гадаю, що президент Трамп слідував схемі розстановки учасників саміту НАТО для загальної фотографії, яка була визначена заздалегідь».

Чорногорія поки не є членом НАТО. Душко Маркович вперше був запрошений на саміт глав держав і урядів країн альянсу.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...