"Трамп подібен до злодія, що хоче перекласти відповідальність на інших", - Джон Керрі

Так він прокоментував вихід США з Паризької кліматичної угоди.

Фото: gordonua.comВихід США із кліматичної угоди та намір укласти нову нагадує історію футболіста О. Джея Сімпсона, який убив свою дружину і планував шукати винних. Так прокоментував дії президента США Дональда Трампа екс-держсекретар Джон Керрі, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Колишній державний секретар США Джон Керрі вважає, що президент США Дональд Трамп не планує укладати нову кліматичну угоду, тому що не вірить у зміни клімату. Про це Керрі сказав у інтерв'ю телеканалу NBC News.

"Він планує вийти (з Паризької кліматичної угоди. – Ред.) і укласти вигіднішу угоду? Це все одно, що О. Джей Сімпсон (американський футболіст, звинувачений у 1994 році у вбивстві своєї дружини, а після виправданий судом присяжних. – Ред.) говорив, що він планує піти та знайти справжнього вбивцю", – заявив Керрі.

За його словами, якби Трамп вірив у зміни клімату, "його б не витягли" з наявної Паризької кліматичної угоди.

1 червня президент США Дональд Трамп заявив, що ухвалив рішення про вихід із Паризької угоди заради захисту Америки та її громадян. За його словами, Вашингтон почне переговори про укладення угоди щодо клімату на умовах, вигідніших для США.

Трамп неодноразово публічно називав глобальне потепління "містифікацією". 28 березня він підписав указ про енергетичну незалежність, яким скасував низку рішень адміністрації Барака Обами щодо боротьби з глобальним потеплінням. На саміті G7, який пройшов у Італії 26–27 травня, президент США відмовився візувати підсумковий документ, у якому йшлося про підтримку зобов'язань, узятих у межах Паризької кліматичної угоди.

Паризька кліматична угода, яка набрала чинності 4 листопада 2016 року, передбачає дії щодо недопущення зміни клімату. Для початку її дії було необхідно, щоб угоду ратифікувало не менше ніж 55 країн, які разом викидають понад 55% парникових газів у світі. Договір покликаний замінити Кіотський протокол, що закріпляв нормовані зобов'язання щодо скорочення викидів парникових газів.

Згідно з пактом, Сполучені Штати зобов'язалися до 2025 року скоротити викиди в атмосферу парникових газів на 26–28% порівняно з рівнем 2005 року. Після виходу з кліматичної угоди Трампа розкритикували провідні світові лідери. 4 червня представник США в ООН Ніккі Гейлі повідомила, що Трамп знає про зміну клімату і що США повинні відповідати за нього.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як Україна може реалізувати свій величезний потенціал у виробництві водню

вівторок, 21 вересень 2021, 6:50

Берлін зобов'язався підтримати перехід Києва на поновлювані джерела енергії, включаючи створення "Зеленого фонду", і розвивати двосторонні проекти в сфері енергетики. "По итогам сделки с Вашингтоном, Берлин обязался поддержать переход Киева на возобнов...

Брати в оптику бачать ті самі ворожі укріплення: Донецька родина, у якій проти окупантів воювали всі (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 6:30

Неймовірна історія донецької родини, у якій за батьківщину, проти московитської орди, воювали геть усі. Двоє братів воюють поруч, але жодного разу так і не зустрілися. Вони захищають свій дім у буквальному розумінні того висловлювання, передають Патріо...