Трампу гаплик, навіть його партія на нього в люті - Піонтковський

Різко запахло імпічментом.

Трамп як симпатик Росії. Фото з відкритого джерелаВсе більше республіканців підтримують імпічмент Трампу, і в разі його відставки, президентом США стане Майк Пенс, віце-президент, який цілком влаштовує і республіканців, і демократів. Як повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости, про це заявив Андрій Піонтковський, відомий російський журналіст і політолог.

«В останні дні у мене складається враження, що в американському істеблішменті дозріває серйозне колективне рішення - довести історію з Трампом до логічного кінця - до імпічменту. І найголовніше, що до цього, нарешті, схиляються і республіканці », підкреслив Піонтковський. Політолог вважає, що імпічмент Дональду Трампу загрожує тільки через його зв'язки з Росією, а, що стосується Майка Пенса, то він досить негативно ставиться до російського президента Путіна.

«Президентом автоматично стане Пенс, який цілком влаштовує і самих республіканців, і їх електорат», заявив журналіст. Потрібно відзначити, що чутки про імпічмент Трампу з'явилися задовго до того, як він вступив на посаду. Ще до його перемоги на виборах експерти заявляли, що «Трамп довго в кріслі президента не затримається».

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"И вот тут начинается самое интересное, или Грозный "Сармат", что с тобой не так", - Злий Одесит

вівторок, 24 травень 2022, 10:22

"После фактического поражения российских оккупантов в войне против Украины и осознания факта полного фиаско в обычной войне, ряд российских официальных лиц в формате массовой истерии стали угрожать странам Запада уничтожением ядерным оружием. Причем, в...

"В наступление перешли подразделения левого фланга Изюмской группировки войск противника", - Машовець

вівторок, 24 травень 2022, 8:45

В атаку попытались перейти 2 БТГр из её состава, сосредоточенные ещё 2 дня назад в районе Сухой Каменки, при поддержке массированного артиллерийского огня. Дирекции их наступления тоже была вполне понятна и очевидна, в том числе украинскому командован...