"Треба вчити барабанів таких!": Мешканці Києва провчили горе-паркувальника (фото, відео)

Думки користувачів мережі стосовно цього інциденту розділились.

Фото: РБК-Україна.У мережі з'явилося відео, як перехожі влаштували самосуд на героєм паркування, який 21 листопада заблокував проїзд громадського транспорту. Про це повідомляється на сторінці спільноти "Київ Оперативний" в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

"Пам'ятаєте, один придурок припаркував свій BMW, (н. з. АА0210ЕЦ) на Лук'янівці так, що створив надзвичайний пробка і зокрема заблокував 1 автобус і 7 трамваїв? Як виявилося, водій просто пішов в супермаркет. Так от, коли людям набридло чекати поліцію - вони влаштували невеликий самосуд. Чи підтримуєте такі дії? На жаль, при пересиланні відео - звук зник", - сказанов повідомленні під відео.

Користувачі соцмереж розділилися в обговоренні, потрібно було застосовувати силу до чоловіка в цьому випадку. "Правильно. Треба вчити барабанів таких", - вважає Віталій Анатолійович.

"Який кошмар! І це центр Європи,столиця України? Люди, що ж ви робите?Як можна бити чоловіка тільки за те що він неправильно припаркувався? А люди просто стадо баранів. Ніхто навіть не заступився за людини до приїзду поліції! Як по мені, так водій повинен написати заяву за побиття і хуліганство", - висловила іншу точку зору Яна Кравченко.

"Теоретично я Вас розумію, але просидівши на спеці під 40 в трамваї більш півгодини - сама готова прибити. Просто влада і поліція не виконують своїх функцій. Через 5 хвилин повинен бути евакуатор і машина на штрафмайданчику і крім звичайного штрафу - за рахунок простий муніципального транспорту - так тисяч на 50. І все у порядку", - заперечила Анна Сопова.

"Замість биття жінок та пенсіонерів при кришування незаконної забудови поліція повинна виконувати свої обов'язки. Тоді і самосуду не буде. Оскільки поліцією у Києві керують Донецькі колабораціоністи і представники самого корумпованого територіального угрупповання колишньої міліції, то сподіватися громаді на спокій і дотримання закону - зайве. З бруду гарну цукерку не зробиш", - написала Ірина Гайдукова.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Лиман під тиском! Окупанти просочуються через промзону! Огляд фронту- Злий Одесит

субота, 27 червень 2026, 13:54

Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...

Від "дякую за службу" до подальшої байдужості: чому між військовими та цивільними в Україні зростає прірва

субота, 27 червень 2026, 13:26

Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...