"Царь ненастоящий": Росіяни поза очі починають ненавидіти Путіна, як Хрущова і Брежнєва, - Ейдман

Завдяки зомбуючій пропаганді Кисельова і компанії Путін домагається ось уже який рік поспіль до себе лояльності, але для формування справжнього культу його особистості потрібні інші, більш потужні засоби.

Путін. Фото:Главред

Культ особистості диктатора рано чи пізно переходить в свою протилежність - загальну ненависть і презирство. Чекає це і Путіна. Питання тільки в тому, коли це станеться: за його життя чи після смерті. Про це у своєму блозі пише російський опозиційний публіцист Ігор Ейдман, зазначають Патріоти України.

Для того, щоб культ диктатора утвердився, люди повинні бути зобов'язані брати участь в ньому, як це було в СРСР при Сталіні, в Китаї при Мао, в Німеччині за Гітлера. Однієї пропаганди мало. Потрібен терор. Ніхто не насмілиться закричати: "А король же ж голий".

За його словами, люди в СРСР на кухні вдома дозволяли собі різні міркування з приводу комуністів, висміюючи головних генсеків компартії, які на той час були при владі. Особливо в сталінські часи, ніхто з дому навіть не смів виносити ці тихі кухонні розмови і критику. У цій ситуації радянська людина вважала за краще щиро полюбити тирана.

Вже за часів Хрущова ситуація змінилася. Без масового терору з культу вийшов порожній звук. Скільки б не крутили по екранах країни фільм «Дорогий Микито Сергійовичу», народ відверто висміював Хрущова, називаючи його «кукурузником». Чим активніше влада намагалася насаджувати культ особистості Брежнєва, тим сильніше над ним насміхалося населення.

На думку публіциста, доля Хрущова і Брежнєва, ймовірно, чекає і Путіна. Завдяки зомбуючій пропаганді Кисельова і компанії Путін домагається ось уже який рік поспіль до себе лояльності, але для формування справжнього культу його особистості потрібні інші, більш потужні засоби.

Масовий терор, подібний до сталінського, сьогодні навряд чи можливий. Тому, насильно навернути людей в «культ Путіна» не вдасться. Все йде до того, що, врешті-решт, Путін, цілком ймовірно, стане таким же загальним посміховиськом, як пізній Брежнєв.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​Судячи зі всього, противник приступив до активних дій на Херсонсько - Бериславському плацдармі", - Машовець

середа, 10 серпень 2022, 6:50

Протягом останніх 2-х діб передові підрозділи противника на ділянці від Новогригорівки до Новопетрівки (західніше Снігурівки) намагаються атакувати позиції передових Сил оборони України. Як виявилось, тут зосереджена та достатньо активно діє тактична г...

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...