Популярна українська співачка Анастасія Приходько розповіла, що думає про соціальні мережі. Відповідною думкою вона поділилася з журналом Shikolad, передають Патріоти України.
"Терпіти не можу соціальні мережі! Це величезна канава, пульсуюча ла**ом, яка відбирає кращі моменти реального життя! Переживати за "лайки", накручувати підписників, виставляти ідіотські відео і робити селфі в туалеті !? Це п**дець, панове", - заявила Приходько.
За словами співачки, все це приносить їй величезний дискомфорт. Адже соцмережі, через її публічність, стали частиною творчої діяльності. Тому Приходько просто змирилася.
Українська зірка також розповіла, що любить вибиратися на пікніки з друзями і спілкуватися з дітьми. Подібне дозвілля вона вважає за краще більше, ніж різні "жирні" курорти.
Анастасія виховує двох дітей: дочку Нану від першого шлюбу і сина Гордія. Про другий шлюб співачка намагається не розповідати подробиць на публіці.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...