"Це відчайдушна боротьба російської держави зі свободою слова" - політолог про блокування Telegram

За словами експерта, "Роскомнадзор" – огидне поліцейське цензурне відомство, яке вже точно не займається гарантуванням безпеки громадян. От його якраз і потрібно закрити.

Ілюстрація:Новинарня

Власник Telegram Павло Дуров допомагав спецслужбам РФ протидіяти терористам, тому блокування месенджера не має стосунку до боротьби із тероризмом. Таку думку в коментарі виданню Гордон висловив керівник фракції "Яблуко" у Законодавчих зборах Санкт-Петербурга, російський політолог і публіцист Борис Вишневський, інформують Патріоти України.

"Блокування Telegram – відчайдушна боротьба російської держави зі свободою слова. Дуров відомий своїм несприйняттям терористичної діяльності. Саме Telegram допомагав ФСБ викривати терористів. Месенджер блокує будь-які спроби використовувати його для такої діяльності. Тому заяви про те, що блокування Telegram пов'язане із боротьбою з тероризмом, просто абсурдні.

Спецслужби хочуть зробити прозорим для себе весь процес переписки громадян. Якщо у них є підозри щодо якихось конкретних осіб і вони вважають, що їхня переписка пов'язана з терористичною діяльністю, нехай отримують рішення суду і вже тоді просять у Telegram доступ до переписки. Але ж вони не хочуть так працювати", – зазначив Вишневський.

Він наголосив, що, незважаючи на всі зусилля російської влади, месенджер і далі працює.

"Терористи можуть і вдома у когось переховуватися. Що, тепер усі повинні здати ФСБ копії ключів від квартир? На мою думку, у цьому протистоянні переможе свобода слова і свобода інформації. А будь-які спроби блокування виявляться безуспішними. Сподіваюся, що нічого з цим російська влада зробити не зможе.

Вони, як слон у посудному магазині, трощать усе навколо. Водночас сам Telegram і далі працює. Витрачають величезні гроші і зусилля – час уже зупинитися. Роскомнагляд – огидне поліцейське цензурне відомство, яке вже точно не займається гарантуванням безпеки громадян. От його якраз і потрібно закрити", – сказав Вишневський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Страх перед победой Украины, или Опасная коалиция Путина на Западе", - Піонтковський

неділя, 29 травень 2022, 6:45

"Сейчас - момент испытания для всего мира, и каждая страна должна сделать свой выбор. У многих, и в том числе и у президента Украины в его последнем выступлении, совершенно справедливо возникли параллели текущей ситуации вокруг Украины с тем, как колле...

"Ситуация с наступлением войск противника в Донецко-Луганской операционной зоне постепенно приближается к некоему решающему моменту", - Машовець

неділя, 29 травень 2022, 6:05

Противник продолжает достаточно активные наступательные\штурмовые действия, однако, есть одно "но"... Вместо наращивания количества атак, их интенсивности, а так же ввода в бой дополнительных сил и средств... началось уменьшения размаха такого рода дей...