
Воно просто обурило українців, адже водій під час подорожі просто грає на мобільному телефоні, повідомляють Патріоти України. То був водій однієї з київських маршруток. На відео видно, як він захоплений грою.
У мережі це відео активно обговорюють. Відеоролик у мережі розмістила Анна Безхмельніцина у співтоваристві "Солом'янський голос".
Безхмельніцина зазначила наступне: - "Сьогодні о 16:30 в маршрутці. Цікава, напевно, гра на телефоні, не можна відірватися...".

В інтернеті з цього приводу пишуть наступне: - "Наполеон, сигарету забув підкорити", "Це він вашими життями грає", "Взагалі супер! Це мої прям "улюблені" водії, їм в самий раз буряк возити, а не людей", "Зняти - клас, а зателефонувала, повідомила директору? У маршрутках зазвичай висять дані власника автопарку", "Скаргу на нього. У маршрутках висять оголошення, куди треба звернеться за фактом порушення. Тільки так".

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...