Це він вашими життями грає: Мережу обурила поведінка водія маршрутки в Києві (відео)

У мережі представлене відео поведінки водія в маршрутці у Києві.

Воно просто обурило українців, адже водій під час подорожі просто грає на мобільному телефоні, повідомляють Патріоти України. То був водій однієї з київських маршруток. На відео видно, як він захоплений грою.

У мережі це відео активно обговорюють. Відеоролик у мережі розмістила Анна Безхмельніцина у співтоваристві "Солом'янський голос".

Безхмельніцина зазначила наступне: - "Сьогодні о 16:30 в маршрутці. Цікава, напевно, гра на телефоні, не можна відірватися...".


В інтернеті з цього приводу пишуть наступне: - "Наполеон, сигарету забув підкорити", "Це він вашими життями грає", "Взагалі супер! Це мої прям "улюблені" водії, їм в самий раз буряк возити, а не людей", "Зняти - клас, а зателефонувала, повідомила директору? У маршрутках зазвичай висять дані власника автопарку", "Скаргу на нього. У маршрутках висять оголошення, куди треба звернеться за фактом порушення. Тільки так".

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

В Силах оборони України запровадять систему Delta

неділя, 5 лютий 2023, 4:00

Уряд ухвалив рішення щодо запровадження системи Delta в Силах оборони. Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 4 лютого. . Зазначається, що за постанову прийнято за поданням міністра оборони України Олексія Резнікова. . ...

Огляд сил та засобів спеціального призначення зс рф на театрі бойових дій, ... - Машовець

неділя, 5 лютий 2023, 1:00

1. По силам та засобам спеціального призначення зс рф, а також окремим підрозділам командування російських ссо станом... на 2 дня тому... Джерело