Це він вашими життями грає: Мережу обурила поведінка водія маршрутки в Києві (відео)

У мережі представлене відео поведінки водія в маршрутці у Києві.

Воно просто обурило українців, адже водій під час подорожі просто грає на мобільному телефоні, повідомляють Патріоти України. То був водій однієї з київських маршруток. На відео видно, як він захоплений грою.

У мережі це відео активно обговорюють. Відеоролик у мережі розмістила Анна Безхмельніцина у співтоваристві "Солом'янський голос".

Безхмельніцина зазначила наступне: - "Сьогодні о 16:30 в маршрутці. Цікава, напевно, гра на телефоні, не можна відірватися...".


В інтернеті з цього приводу пишуть наступне: - "Наполеон, сигарету забув підкорити", "Це він вашими життями грає", "Взагалі супер! Це мої прям "улюблені" водії, їм в самий раз буряк возити, а не людей", "Зняти - клас, а зателефонувала, повідомила директору? У маршрутках зазвичай висять дані власника автопарку", "Скаргу на нього. У маршрутках висять оголошення, куди треба звернеться за фактом порушення. Тільки так".

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Четвертий транспортний літак королівських ВПС з військовою допомогою прилетів в Україну." - волонтер Донік

вівторок, 18 січень 2022, 21:51

Четвертий транспортний літак королівських ВПС з військовою допомогою прилетів в Україну. Всі 4 буквально за кілька днів. З того що відомо, привезли протитанкові установки NLAW. Але 4 транспортники це забагато. Там ще багато чого. Це про гуманітарну доп...

"Пекин потребует у Кремля утром земли, а заявления о НАТО и Украине будет делать вечером", - Сергій Климовський

вівторок, 18 січень 2022, 20:45

У росіян великі проблеми із "союзниками"... "Кремль грозит новым вторжением в Украину и в другие страны Европы, но сдерживают его несколько факторов, и отнюдь не все они сводятся к НАТО и к украинской армии. Один из них, как не удивительно, Китай", - п...