"Це ж *баний п*здець в масштабах країни": Блогер порівняв комунальні тарифи в Україні та в Італії

В Італії споживач сплачує 45 євро на місяць в середньому. За усе. А в Києві тільки опалення "потягнуло" у грудні аж на 87 євро по актуальному курсу.

Комуналка в Італії виявилася дешевшою, ніж в Україні. Ілюстрація: соцмережі.

"Якось я пару років тому купував квартиру. В Італії. В такому собі маленькому містечку Бавено на озері Маджорі. Поруч зі Стрезою, такою собі Сан-Ремою півночі. Де натовпи туристів, ціни на усе на 20 відсотків вищі за якесь там Сало чи Верону. Ну, тобто, не у найдешевшому регіоні чудової країни", - пише Геннадій Каніщенко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Чудове місце... Озеро з вікна перед очима.Таке гарне, зі скелями над водою. І вода дихає коньокгорбунівським оновленням. Острів із замком у вікні, як заставка на десктопі. Квартирка, щоправда, невелика - 50 кв.м. Але гараж. Антресоль з додатковою спальнею.

І будинок історичної цінності. З легендами аля Ромео та Джульєта місцевого розливу. Ну... Обговорюємо умови. Ціна ціною. Важливо ж усе: комунальні послуги (газ, холодна і гаряча вода, охорона, прибирання, чи як там у нас? Догляд за прибудинковою територією...). 550 Євро на рік. 45 Євро на місяць в середньому. За усе.

Отримую рахунок в Києві за опалення у квартирі 80 кв. м. за грудень, коли температура ледь сягала 19. Попри те, що ніякого морозу не було. Кажуть, що аж 2695.97. По курсу грудня - 87 Євро. Опалення.

Півтори тисячі вода та "прибудинкова територія", щоб це останнє не означало. Електрика - 1500 на місяць, це вже як стандарт. Тобто, назагал десь 175 євро на місяць. У найбіднішій країні Європи. Яка, на відміну від Італії, має свій газ, електроенергію, вугілля...

У мене, зрештою, немає проблем - я заробляю досить, щоб оці рахунки сплатити. Але це ж *баний п*здець в масштабах країни. Ні?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Путин был уже одной ногой в тюрьме, но вывернулся и оказался в нужном месте", - Анти-Колорадос

середа, 21 лютий 2018, 19:37

В РФ стався досить рідкісний, в умовах кінця 20 століття, випадок престолонаслідування, в самій його огидній формі. "То, что считается классической мафией, всегда растет снизу вверх, усложняясь функционально и структурно, а в мафию превращается в тот м...

"Лукашенко выполнил заказ из Кремля на "отлично". В Беларуси прошел закрытый процесс над украинским журналистом Шаройко" - Злий одесит

середа, 21 лютий 2018, 18:57

Українським ЗМІ варто показати чергову "червону картку". Замість того, щоб створити резонанс, всі як води в рот набрали, зауважив блогер. "Если честно, я весьма неприятно поражен тому, что украинские СМИ уделяют крайне мало внимания задержанным в сосед...