Цікава одностайність: "Опоблок" і партія Тимошенко "Батьківщина" саботували парад Незалежності

Наш День Незалежності відтепер шанується не тільки нами, але і багатьма країнами цивілізованого світу.

Юлія Тимошенко проігнорувала парад у Києві разом із "Опоблоком". Фото: соцмережі.

Блогер і політичний аналітик Павло Нусс в своєму блозі висловив думку, що День Незалежності України для нас став не просто великим святом, він став для нас дійсно - великим. Підтвердженням цьому є те, що наш День Незалежності відтепер шанується не тільки нами, але і дуже багатьма країнами цивілізованого світу. Частина з них вчора продемонстрували з Україною свою солідарність і готовність підставити не тільки плечі в політико-дипломатичній битві з агресором, а й військову підтримку. Патріоти України пропонують ознайомитися із його міркуваннями з цього приводу.

На думку Павла Нусса, саме готовність провідних країн Європи виступити єдиним фронтом проти агресора викликала в Росії панічні настрої у військово-політичній структурі держуправління, і пропагандисти Кремля тверезо, як не дивно, оцінили присутність на нашому параді військових підрозділів Латвії, Литви, Естонії, Грузії, Польщі, Молдови, Румунії, Канади, Великобританії та США, міністрів оборони цих країн, визнавши існування потужної антиросійської, проукраїнської трансатлантичної коаліції, яку створив Президент Порошенко.
Аналітик підкреслює, що російські пропагандисти не змогли перебороти подив від підтримки України, саме тому в їхніх промовах чітко проглядався їхній пригнічений психоемоційний стан з одного боку, з іншого - чітке розуміння того, що Україна сильна, як ніколи. «Украинский президент имеет конкретный план противодействия российской внешней агрессии и попыткам взорвать нас изнутри внутренней, пророссийской пятой колоны, которые вчера саботировали парад Независимости: «Оппозиционный блок» и партия Тимошенко «Батькивщина-родина», – резюмував Нусс.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Кремле поняли, что бренд "Путин" для РФ себя уже окончательно исчерпал", - історик Климовський

четвер, 22 жовтень 2020, 12:45

Якщо війна в Карабасі вбила зовнішньополітичну складову доцільності для збереження бренду "Путін", то протести в Хабаровську і революція в Білорусі вбивають і внутрішньополітичну. "Бренд "Путин" потерял окончательно всю свою ценность в глазах кремлёвск...

"НБУ сыграл в "хитросделанного Джо", доверия у Запада после такого решения не будет", - фінансист Фурса

четвер, 22 жовтень 2020, 12:15

Українці завжди цінували можливість кинути іншого. І хитрозробленість для когось із нас може бути зовсім не пороком... "Перераспределение полномочий в Нацбанке таким образом, чтобы сделать из Рожковой свадебного генерала, видится по-разному с разных ст...