Туалети у лікарні для душевнохворих на Закарпатті зведуть з глузду і здорового (фотофакти)

Туалетні кімнати не обладнані перегородками, двері не зачиняються, немає поручнів, брудна підлога і плитка, зношені труби, з яких фонтаном б’є вода.

Фото: zakarpatpost.net.Цими днями Інтернет облетіла новина про стан психічної лікарні у Вільшанах. У дописі йшлося про жахливі умови,у яких проживають хворі, передають Патріоти України з посиланням на zakarpatpost.net.

«У ванній кімнаті відсутнє централізоване гаряче водопостачання – пацієнти без допомоги персоналу користуватися ванною не можуть, оскільки вода підігрівається дровами.

Туалетні кімнати не обладнані перегородками, двері не зачиняються, немає поручнів. Загалом санітарні вузли в антисанітарному стані (брудна підлога і плитка, зношені труби, з яких фонтаном б’є вода).

У лікарні є пожежна сигналізація, проте персонал її вимикає, оскільки в корпусах пічне опалення і через це сигналізація регулярно спрацьовує.

За результатами візиту будуть підготовлені акти реагування Уповноваженого та направлені до Міністерства охорони здоров’я України та Закарпатської обласної державної адміністрації», – зазанчено у звіті.

Відтак почали зявлятися публікації про те, що матеріал спрямований на те, аби лікарню закрити.

На заклик врятувати медзаклад відізвалося чимало закарпатців. Зокрема, солістка Закарпатського народного хору Мирослава Копинець зголосилася дати для пацієнтів концерт.

Ситуацію прокоментув і колишній працівник закладу, лікар Віталій Баранов.

«Справжні закарпатці не соромляться хворих. Душевнохворі – це такі самі люди, як і ми з вами, просто в них щось у житті не склалося і мозок дав збій, але вони самі стараються по мірі сил бути нормальними. Сором і страх перед душевнохворими – це забобони, пережитки СРСР, але закарпатці милосердні і вірять у Бога, чому підтвердження – намір справжньої доньки своєї землі, пані Мирослави. Щойно говорив із головним лікарем Вільшанської ОПЛ, вона розчулена і рада від цього наміру, Вільшани чекають, долучайтеся хто небайдужий!», – зазначив він.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук у руки, - ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...