Туристичний сезон в Криму: "Обратим наше внимание на засилье полуострова турис... оу, извините - бомжами" - Злий одесит (фото)

Як відзначають самі ж кримчани, такої кількості прибулих представників даного прошарку суспільства ще ніколи не було.

У Криму - нашестя бомжів. Фото:http://zloy-odessit.livejournal.com/

"Продолжая обозревать особенности сезона 2016 в Крыму, в ходе которого мы уже рассмотрели предметно темы "Крым... сезон или не сезон", "Крым - мусорный рай" мы обратим наше внимание на засилье полуострова турис... оу, извините - бомжами." Про це пише у своєму Livejournal zloy_odessit, інформують Патріоти України, і продовжує:

Как отмечают сами же крымчане, такого количества "панаехваших" представителей данной прослойки общества еще никогда не было.

В принципе, ничего удивительного, ведь еще со времен Российской Империи бродяги и бездомные стягивались на лето в курортные города, ведь там и тепло и подавать туристический люд может чаще, нежели в серых промзонах.

Однако, ситуация такова, что российский бомжатник решил игнорировать Сочи и устремится в Крым, где контроль за ними намного слабее, а так называемым властям они глаза не мозолят, ибо те заняты безудержным распилом бабла, ощущая надвигающуюся и неминуемую жо... кхм, справедливость.

Собственно, фотосет туристического бума в Крыму, с пометкой - без определенного места жительства. А брехливые бандеры еще говорят, что все в Турцию полетели - не правда, жеж же!
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мова – його свідомий вибір ... Тепер це і мій свідомий вибір": Історія закатованого українського патріота

понеділок, 9 грудень 2019, 18:42

18-річного Юрія Поправку закатували у Слов'янську весною 2014 року. На вихідних у Бахмуті попрощалися з місцевим волонтером Артемом Мірошниченком. 29 листопада 36-річного чоловіка жорстоко побили на вулиці двоє неповнолітніх. За версією активістів, нап...

Хіти тижня. Не "суперкоманда реформаторів", а "яке йшло, таке і здибало": Портников жорстко пройшовся по уряду Гончарука

понеділок, 9 грудень 2019, 18:30

Чинний уряд на чолі з Олексієм Гончаруком було сформовано не на професійній основі й всупереч передбаченому законодавством порядку, а головним під час призначень міністрів був "абсолютний випадок". Це й зумовлює непрацездатність нинішньої управлінської...