Активність спецслужб США щодо затримання російських хакерів у 2017 році досягла рекордних результатів - піймали 7 російських кіберзлочинців. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.
При цьому, порівнючи із періодом від 2010 року, лише два російських кіберзлочинці видавалися США щороку до 2017-го. Видання наголошує, що це рекордний показник затримань російських хакерів попри те, що президент Дональд Трамп намагається покращити стосунки із Москвою.
Судові переслідування збігаються з посиленням контролю над російськими хакерами, тому що представники розвідки США визначили, що Росія втрутилася в президентські вибори в США в 2016 році, використовуючи методи кібервійни, щоб допомогти Трампу. Хоча Білий дім і уникнув публічного звинуватити в цьому РФ. Та й сам Кремль спростував звинувачення.
Видання також пише, що чотири американських федеральних правоохоронних органів, на умовах анонімності, заявили, що не було централізованих зусиль для активізації дій проти російських кіберзлочинців під керівництвом Трампа.
«Збільшення кількості арештів було обумовлено проривом, досягнутим в ході розслідування до минулорічних виборів. ФБР передавав усі питання Міністерству юстиції США. Департамент юстиції заявив, що не відстежує арешти або обвинувальні висновки за національністю та відхилив додаткові коментарі», - пише видання.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...