
У Бердянську біля Центру дитячої та юнацької творчості активіст і ветеран АТО Віталій Олешко, заручившись підтримкою поліцейських, прогнав політичних агітаторів від "Опозиційного блоку" і змусив їх розібрати намет. Відповідне відео колишній боєць опублікував на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України.
Як видно, Олешко звинуватив агітаторів в тому, що ті "накручують людей" і за 50 грн "тягнуть у місто війну".
"Навіщо ви накручуєте людей? Ви за 100, чи навіть за 50 гривень сюди війну тягнете! Ви розумієте це?!" - сказав Олешко агітаторам.
Також ветеран АТО виступив перед депутатами міськради на сесії, де зачитав рядки з "опоблоківських" агітматеріалів. Так, у листівках було сказано, що "Опозиційний блок" вимагає "зупинити війну, припинити утискати російську мову і зупинити пропаганду нацизму".
"Де нацизм? Кому з вас не дають говорити російською мовою?.. Зупинити війну - це ви їдьте "за поребрик", і на Червоній площі просіть своїх патронів в Кремлі про це", - емоційно звернувся Олешко до депутатів "Опоблоку"
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади вже палять машини ворога у глибокому тилу, котрий ще вчора був більш-менш безпечним для росіян. . Відео бойової роботи було оприлюднене 25 червня на каналі бригади...
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...