У "Держгеонадра" теж є креатура Розенблата. Чому про Кирилюка усі забули? - журналіст

Житомирського посадовця Олега Кирилюка Розенблат у травні пролобіював на посаду керівника державної компанії "Держгеонадра", щоб разом із ним займатися тими бурштиновими махінаціями, наголосив Денис Казанський.

Олег Кирилюк. Фото:Facebook

Вчора, 10 липня, представники БПП заявили, що виключили Розенблата зі фракції та будуть голосувати за зняття з нього недоторканності. Ще раніше генпрокурор Луценко закликав Розенблата взагалі скласти депутатський мандат. Про це пише у своєму Facebook Денис Казанський, передають Патріоти України, продовжуючи:

Це добре, що пройдисвіта не захищають. Іншим буде наука. Але наразі мене хвилює доля друга та земляка Розенблата – житомирського посадовця Олега Кирилюка, якого Розенблат у травні пролобіював на посаду керівника державної компаніі Держгеонадра, щоб разом із ним займатися тими бурштиновими махінаціями.

Чомусь про Кирилюка усі забули. Але ж якщо уся країна бачила, що Розенблат – злодій та шахрай, то як тепер можна тримати на важливих державних посадах його людей, які мали бути учасниками його корупційних схем?

Володимире Гройсмане, чи буде звільнено цю креатуру Розенблата з Держгеонадр найближчим часом?

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Попри намагання росіян втримати односторонню ініціативу: Українські військові проводять контратаки на окремих ділянках фронту, - ISW

субота, 13 липень 2024, 14:35

Українські війська намагаються перехопити тактичну ініціативу, проводячи обмежені контратаки на окремих ділянках фронту. І вони будуть здатні контратакувати, в кількості та якості обсягів надходження західної допомоги, пише у свіжому звіті американськи...

Церква над Бугом-рікою

субота, 13 липень 2024, 14:15

Книжка серед людей. Якщо, можливо, комусь може видатись, що мій крайній у видавничому процесі роман, озаглавлений «Монастирська праля» і виданий у світ цьогорічного березня десь загубився поміж людьми, то це зовсім не так. Він успішно живе і здрастує, ...