У "Держгеонадра" теж є креатура Розенблата. Чому про Кирилюка усі забули? - журналіст

Житомирського посадовця Олега Кирилюка Розенблат у травні пролобіював на посаду керівника державної компанії "Держгеонадра", щоб разом із ним займатися тими бурштиновими махінаціями, наголосив Денис Казанський.

Олег Кирилюк. Фото:Facebook

Вчора, 10 липня, представники БПП заявили, що виключили Розенблата зі фракції та будуть голосувати за зняття з нього недоторканності. Ще раніше генпрокурор Луценко закликав Розенблата взагалі скласти депутатський мандат. Про це пише у своєму Facebook Денис Казанський, передають Патріоти України, продовжуючи:

Це добре, що пройдисвіта не захищають. Іншим буде наука. Але наразі мене хвилює доля друга та земляка Розенблата – житомирського посадовця Олега Кирилюка, якого Розенблат у травні пролобіював на посаду керівника державної компаніі Держгеонадра, щоб разом із ним займатися тими бурштиновими махінаціями.

Чомусь про Кирилюка усі забули. Але ж якщо уся країна бачила, що Розенблат – злодій та шахрай, то як тепер можна тримати на важливих державних посадах його людей, які мали бути учасниками його корупційних схем?

Володимире Гройсмане, чи буде звільнено цю креатуру Розенблата з Держгеонадр найближчим часом?

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело