У італійскому містечку Стія змагались найкращі ковалі світу (відео)

​Вони приїхали помірятися майстерністю володіння молотом та ковадлом, а також зберегти стародавню традицію в XXI столітті.

Стія - невелике містечко в центрі італійського регіону Тоскана. Нещодавно понад 200 ковалів приїхали сюди на XXII тематичний фестиваль. Проходить він раз у два роки, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Центральною подією став конкурс ковалів, який проводять уже увосьме. Силами помірятися можуть все: й студенти, й досвідчені ковалі, й художники. Тема конкурсу цього року - «Мрії».

Учасники приїхали з усього світу. Але особливо багато - з центральної та східної Європи, де традиція ковальства тягнеться з глибини століть.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Урожай помідорів та перцю буде щедрим: Як приготувати ефективне добриво

четвер, 29 лютий 2024, 4:15

Одним із ефективних способів може бути власне добриво, яке не тільки сприяє зростанню розсади, але й покращує імунітет рослин і забезпечує додаткове живлення. Для приготування цього добрива знадобляться кропива, чистотіл звичайний та кульбаба. Потрібно...