У Кабміні розповіли, що буде з цінами на газ в Україні

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко запевнив, що ціна на газ в опалювальному сезоні 2017-2018 року для населення підвищуватися не буде.

П.Розенко про утворення ціни на газ. Фото: YouTube

Урядовець визнав, що існують проблеми з формулою розрахунку ціни на газ, яка є некоректною та не відповідає реальному ціноутворенню, повідомляють Патріоти України з посиланням на"Інтерфакс". Міністр наголосив, що зараз йде мова про створення об’єктивної та справедливої формули утворення ціни на блакитне паливо. В цьому зацікавлені МВФ, з яким йдуть переговори, уряд України і насамперед громадяни України, які хотіли б розуміти звідки ж беруться такі ціни на газ.

Міністр зазначив: «Всі ми, і президент, і уряд, і я особисто неодноразово говорили про те, що в Україні ціна на газ в опалювальному сезоні 2017-2018 рр. підвищуватися не буде - немає економічних передумов для підвищення ціни». На його думку, ще до осені 2018 року нова формула розрахунку ціни на блакитне паливо буде представлена громадськості.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Бахмуті немає повноцінних вуличних боїв - у тій частині, яку можна назвати містом росіян немає, - офіцер батальйону "Свобода"

субота, 4 лютий 2023, 19:53

У Бахмуті не йдуть повноцінні вуличні бої - вони ведуться на околицях міста, на підступах до нього, в приватних секторах. Про це в ефірі Еспресо сказав лейтенант, заступник командира батальйону "Свобода" у складі 4-ї бригади оперативного призначення На...

"Бути готовими до такої війни з Росією з точки зору озброєння ми не могли аж ніяк, бо вище голови не стрибнеш", - блогер

субота, 4 лютий 2023, 19:00

"Тобто, якби ми у 2021-му році закрили школи, лікарні, універи, звільнили всіх чиновників, розпустили поліцію і суди, не будували дороги, не платили допомогу вагітним і решту — то б змогли купити собі тільки приблизно оце. Якого в цифрах отримали дуже ...