У Карибському морі знайшли легендарний корабель зі скарбами на $17 млрд

Знахідку зробили в 2015 році, але із невідомих причин не афішували.

Іспанський затонулий корабель. Фото: sundaynews.info

У Карибському морі виявили затонулий іспанський корабель, на борту якого перебував вантаж золота, срібла і коштовних каменів на 17 мільярдів доларів. Знахідку зробили в 2015 році, але не з якихось причин, не афішували і офіційно інформацію оприлюднили лише зараз, повідомляють Патріоти України з посиланням на LiveScience.

Галеон "Сан-Хосе" затонув в результаті бою з британцями в 1708 році. На його борту був вантаж срібла, золота і смарагдів, який оцінюється в 17 мільярдів доларів. Належність корабля встановили завдяки декоративним дельфінам, вигравіруваним на знаряддях.

Судно було обладнано 62 гарматами і супроводжувалося військовим кораблем. Це не допомогло йому вистояти проти британців.

Для англійців було дуже важливо потопити "Сан-Хосе", так як його вантаж призначався для спонсорування Війни за іспанську спадщину, тривалого протистояння Франції і Іспанії з одного боку і Великобританії з союзниками - з іншого. Чи залишалися нечувані скарби на борту на момент публікації, не відомо.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Оля Полякова показала, як відсвяткувала день народження на Мальдівах

п’ятниця, 21 січень 2022, 15:00

17 січня 2021 року, дотримуючись багатолітньої традиції, Оля Полякова відсвяткувала свій день народження в оточенні сім'ї біля океану. Вранці - процедури для тіла, увечері - свято для душі. . На цей раз святкування, де зібралося все сімейство співачки...

"Єдине питання, відповідь на яке може дати зустріч у Женеві, полягає в тому, хто далі буде грати головну роль у "кризовому менеджменті" - дипломати чи військові", - аналітик

п’ятниця, 21 січень 2022, 13:45

Зовнішньополітична риторика як Москви, так і Вашингтону наразі є такою, що досягнення компромісного рішення без "втрати обличчя" одним із учасників переговорів є неможливим. "Переговори між очільниками зовнішньополітичних відомств Росії та США розпочал...