
У Башкирівці Харківської області призначене службове розслідування щодо факту тримання в клітці бійця 54-ї бригади. Про це повідомляється на сторінці 54-ї механізованої бригади у "Фейсбук", передають Патріоти України.
"За фактом ганебного поводження з військовослужбовцем бригади, оприлюдненим учора ввечері в мережі Facebook, проводиться службове розслідування. Обставини з'ясовуються", - наголосили у бригаді.
За відомостями представників 54-ї бригади, факти негідної поведінки військовослужбовців відбулися 5 та 20 квітня. "За цими фактами призначено проведення службових розслідувань, по завершенні яких винні посадові особи будуть притягнені до відповідальності", - йдеться у повідомленні.
Водночас, користувачі зазначили, що замкнений у клітці військовослужбовець – Олександр Добрий, боєць другого батальйону 54-ї бригади. За попередньою інформацією, чоловіка таким чином ізолювали за постійне вживання алкоголю.


Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...