
Контракт між УЄФА і “Газпромом” не передбачає можливості прибрати логотип російської компанії зі стадіону імені Лобановського та НСК "Олімпійський”, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Укрінформ".
Про це заявив міністр молоді та спорту Ігор Жданов. "Так, я був на стадіоні і бачив логотип "Газпрому". Останні переговори з цього приводу я провів учора о 21 годині, особливо це стосувалося НСК “Олімпійський”, з виконавчим директором УЄФА Events SA Мартіном Калленом, який пояснив, що є контракт УЄФА з "Газпромом", який є генеральним спонсором. Я теж просив прибрати з НСК “Олімпійський” відповідну символіку "Газпрому". На жаль, мені сказали, що це неможливо”, - зазначив Жданов.
За словами міністра, в УЄФА запевнили, що розуміють ситуацію, і якщо прибрати цю символіку на території Києва була можливість, то зі стадіонами складніше - це прописано у контракті.
Це неможливо, як мені сказали. Хоча я наполягав і пояснював, що це може викликати негативну реакцію з боку наших вболівальників", - зауважив Жданов.
Тим часом фанати та журналісти помітили логотипи "Газпрому" під час фіналу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА на стадіону імені Лобановського у Києві. 17 травня заступника голови КМДА Андрій Мирошниченко пообіцяв, під час проведення фіналу логотип російського "Газпрому" не буде представлений на вулицях столиці, однак пораділи зарано. Однак вже наступного дня вчора кияни помітили логотип "Газпрому" у фан-зоні Ліги чемпіонів УЕФА на Хрещатику. Згодом КМДА почала прибирати рекламу з банерів на вулицях міста.
Українські Карпати ховають безліч унікальних куточків, краса яких часто здається нереальною. Днями справжнім хітом у соціальних мережах став опис одного з таких маршрутів Чорногірським хребтом, зазначають Патріоти України. Про це розповіла користувачка...
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...