У Мексиці в своєму рідному місті Сонора в автокатастрофі загинув колишній чемпіон світу за версією WBA у другій найлегшій вазі Давид Санчес, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Також загинув брат спортсмена.
Аварія сталася вранці 18 травня. Боксер їхав разом з братом і потрапив в ДТП на своєму "Ford Fusion".
Санчес володів титулом з січня 2014 по вересень 2015 року. Останній свій поєдинок він провів 7 квітня проти Вікторіана Нуньєса і здобув перемогу.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Ідея позбавити президента України найвищої польської нагороди – Ордена Білого Орла – не виникла в офісі президента Навроцького і навіть не в кабінеті депутата від "Конфедерації" Гжегожа Плачека, який ініціював відповідне звернення до президента Польщі
Існують легенди, що не дають спокою вже кільком поколінням. Одна з них — про скарби гетьмана Павла Полуботка, золото, яке нібито чекає на Україну десь у лондонських банках.
. Частина істориків вважає цю історію красивим міфом — символом національної н...