У Києві активістки зловили і відвезли
в поліцію відомого догхантерів Олексія Святогора, повідомляють Патріоти України
з посиланням на правозахисну організацію UAnimals.
Так, шкуродера, який знаходиться в розшуку, спіймали і попросили пройти в поліцію троє активісток. При цьому, стверджують вони, чоловік погрожував їм зброєю.
Спочатку Святогора доставили в Дніпровське відділення поліції, проте пізніше його перевезли в Шевченківське відділення поліції. У свою чергу правоохоронці, посилаючись на Процесуальний кодекс України, відмовляються затримувати догхантерів без дозволу слідчого судді. При цьому суддя, який може видати дозвіл на затримання, був вихідний.
«Якщо особа вчинила кримінальне правопорушення місяць, день назад - у слідчого немає повноважень його затримувати, відповідно до Процесуального кодексу без дозволу слідчого судді», - пояснили в поліції.
У зв'язку з цим активісти збираються біля відділення поліції, щоб Святогора не випустили на свободу. Активістки, які зловили чоловіка, побоюються за свою безпеку. Правозахисна організація UAnimals пізніше повідомила, що Святогор вже відпущений додому. Засідання суду щодо обрання запобіжного заходу відбудеться в понеділок.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...