У Києві чоловік звернувся у поліцію через недопущення його у оперу у шортах

​Приводом для недопущення його та ще близько 10 чоловіків до вистави став зовнішній вигляд – вони були у шортах, розповів Тертичний на Facebook.

За його словами, шорти були джинсові, не рвані, довжиною по коліно і нижче, не пляжні, не купальні, не з парусини, передають Патріоти України.

"При цьому пускали чоловіків навіть у спортивних штанах, жінок – геть не голими (у міні-спідницях, дуже коротких сукнях, у шортах вище коліна, у сандалях). Адміністрація очевидно переконана, що оголені чоловічі ноги від коліна і нижче мають надзвичайно непристойний вигляд і несуть загрозу естетичному вдоволенню решти публіки. Тоді як на жінок такі правила аж ніяк не поширюються. А це – дискримінація за статевою ознакою", – написав Олексій.

Свої слова про дискримінацію чоловік мотивує тим, що жінкам дозволено оголювати ноги як завгодно, тож чому чоловіки не можуть цього робити навіть у 33-градусну спеку.

Олексій написав заяву у поліцію на адміністрацію Національної опери.

"Навіть якщо поліція відмовить у розгляді, я маю намір (і всі перспективи) відстояти позицію в суді", – додав чоловік.

На сайті Національної опери розміщені правила відвідування, згідно з якими у приміщення закладу заборонений вхід у пляжному та спортивному одязі.

Крім того, не можна зайти у залу у верхньому одязі, з напоями та їжею, у нетверезому стані.

Заборонено бути зі зброєю, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними речовинами, предметами, якими можна вколоти чи порізати.

Не дозволено вхід із валізами й тваринами. Також вказано, що глядачі повинні дотримуватися театрального етикету.

Згідно із правилами, якщо глядач не дотримався якогось із згаданих пунктів, його не допускають до зали й не відшкодовують вартість квитка.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...