У Китаї археологи знайшли рештки велетнів

​В ході експедиції вчені виявили останки, які належали досить високим для свого часу людям. За попередніми оцінками археологів, їх зріст сягав двох метрів.

"Ми прийшли до такого висновку після вивчення кісток. За життя вони, безсумнівно, були ще вище. Думаю, така статура пояснюється наявністю рясних джерел харчів, до яких ці люди мали доступ", - розповів співробітник Шаньдунського університету Фан Хуей, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Люди, останки яких виявили археологи, жили на території сучасного Китаю близько 5 000 років тому. Відзначається, що розкопки в цій області ведуться з 2016 року.

Фахівці вважають, що витягнуті останки належать представникам культури епохи неоліту Луншань, що в давнину населяли басейн річки Хуанхе.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Сильный тот, кто молча даст по морде, а не тот, кто громче всех кричит "мы до Киева дойдем", - Олена Кудренко

субота, 22 січень 2022, 0:22

"Читаю сейчас множество мнений. Действительно, обстановка бьёт по нервам, и может сложиться впечатление, что Украина сегодня - это кучка патриотов, окружённая громадной кучей коллаборантов и сепаров. Нас меньшинство, а их большинство, и значит нас "сда...

"Для чого було обирати об’єктом для прогнозування великої війни і жорстокої окупації саме харків’ян, коли в тій самій ситуації Запоріжжя, Одеса, Миколаїв?.. Це у Зеленського щось особисте?" - Голобуцький

субота, 22 січень 2022, 0:00

Навіть дуже тепла ванна мусить мати якісь береги... "Заява Зеленського для «Вашингтон Пост» - просто чергове підтвердження тотальної відсутності в нього і в усього ОП будь-якої стратегії, будь-якої загальної концепції внутрішньої і зовнішньої політики"...