У Китаї народився хлопчик з унікальним зором, який раніше не зустрічався у людей (відео)

Дитина бачить в темряві так само добре, як більшість з нас - в світлий час доби.

Скріншот

У містечку Дахуа на півдні Китайської Народної Республіки проживає дитина, який може бути першим представником абсолютно нової людської раси, з подивом розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Хлопчик на ім'я Нонг Юсуі має блакитні очі, які не можна зустріти навіть у жителів скандинавських держав. Очі юного китайця мають неоновий відтінок і світяться, як у кішки. Однак це не єдина дивна особливість юного Нонга.

Дитина бачить в темряві так само добре, як більшість з нас - у світлий час доби. Своїм секретом Юсуі поділився спершу з батьками, а потім - зі шкільним учителем. Педагог вирішив розповісти про цей феномен співвітчизникам і написав про здібності хлопчика в Інтернеті. Через деякий час скептично налаштований пекінський журналіст вирішив перевірити цю інформацію, заручившись допомогою медиків. На подив фахівців, що приїхали, залишений в темному приміщенні Нонг з легкістю прочитав все, що йому дали.

Лікарі ретельно оглянули зорові органи китайця і прийшли до висновку, що очі хлопчика дійсно мають незвичайну будову.

Припускається, що в них присутній тапетум - особливий шар клітин, що дозволяють бачити в темряві. Такі клітини присутні в очах кішок, собак, єнотів, лемурів, павуків та інших істот. Завдяки тапетум тварини здатні зловити в темряві навіть найнезначне випромінювання, і тільки тому прекрасно бачать практично без світла. Проте, раніше в жодної людини подібної здатності не помічали. Не виключено, що Юсуі є першим і поки єдиним з таких людей.

Коли Нонг народився, батьки з перших секунд звернули увагу на неймовірний колір очей немовляти. Співробітники пологового будинку були вражені не менше новоспечених батька і матері, проте припустили, що через пару років очі хлопчика стануть чорними, як майже у всіх китайців. Проте, йшли роки, а цього не відбувалося - очі дитини зберегли дивовижний неоново-блакитний колір, і це, судячи з усього, вже на все життя.

Примітно, що Юсуі не любить яскраве сонячне світло і вважає за краще проводити час в напівтемряві, наприклад, гуляти вечорами і вчитися в кімнаті з неяскравим каганцем.

Земляки називають Нонга «зоряним хлопчиком», «дитиною-прибульцем» і «гібридом». Багато китайців переконані, що мова йде не про випадковф мутації, а про продукт еволюції, і таких людей, як Юсуі, надалі може з'явитися більше. Можливо навіть, що це ще одна ознака паранормальних здібностей так званих дітей індиго...

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Британський юрист Джейсон МакК`ю: «Я хочу бути скалкою в дупі Прігожіна і Путіна»

четвер, 8 грудень 2022, 4:00

Як Україні і українцям отримати належне правосуддя і справедливі репарації. Британський юрист Джейсон МакК’ю довгі роки представляє інтереси жертв терору, допомагаючи їм досягти справедливості та отримати компенсації за свої страждання. Будучи співзасн...

Удар ЗСУ по аеродрому Енгельса для росіян так само жахливо як і по Кремлю і жахливіше ніж по Кримському мосту - Шейтельман (відео)

четвер, 8 грудень 2022, 1:00

Уже не вперше Залужний переграв путіна.... Але ми не втомимось щоразу цьому радіти... ППО Саратовської області було покликано успішно протистояти повномасштабному нападу США на Енгельс. Адже там базується костяк російської стратегічної авіації, невід'є...