У Китаї роботи почали друкувати мости (фото)

​Школа архітектури та міського планування шанхайського Університету Тунцзі представила перший в Китаї надрукований на 3D-принтері пішохідний міст, точніше, два пластикових моста, 4 і 11 метрів завдовжки.

Обидва мости розташовані поблизу корпусу Школи, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Обидва перетинають невеликий канал або струмок.

У 11-метрового є сходинки, той, що трохи менше - плоский. Для їх створення фахівці Університету Тунцзі використовували роботів і спеціально розроблений модуль тривимірного друку.

Проект став частиною університетської програми «Цифрове майбутнє Шанхая», який демонструє нові технології в архітектурі, міському плануванні, освіті, механіці, інформатики та матеріалознавстві, зокрема - можливість використання роботів і дронів в будівництві. Метою проекту була перевірка надійності і відтворюваності технологічного процесу 3D-друку мостів.

Результати програми будуть виставлені на загальний огляд до 30 вересня. Ймовірно, тому до закінчення цього терміну творці 3D-мостів не дозволяють нікому по ним ходити.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело