Китайський робот названий «Королем мавп» (Monkey King), і це ім'я підібрано не для красного слівця в описі гіганта. Зовнішні подібності між Monkey King і горилою видно неозброєним оком, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Робот стоїть на чотирьох ногах, має характерний вигин спини та підняту голову. Цікаво, що Король мавп здатний змінити форму і стати антропоморфних. При цьому, яку б форму не тримав робот - в ньому завжди є місце для водія, окрема і захищена кабіна пілота.
На відміну від уже створених і стали популярними гігантських роботів, у Monkey King дещо не традиційний підхід до зброї. Тоді, коли американський і японський роботи прагнуть використовувати звичні гармати, у «Короля мавп» в запасі є і власні кулаки, і масивна залізна палиця.
Вага Короля мавп досягає 4 тонн, а на його збірку пішло всього два місяці, що порівняно мало. ж зараз відомо, що Monkey King братиме участь в боях гігантських роботів, але коли це трапиться ще невідомо.
З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...
"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...