У Латвії затримали захисника російських шкіл Ліндермана

Поліція безпеки проводить обшуки за його місцем проживання.

Володимир Ліндерман. Фото: Соцмережі

У Ризі Поліція безпеки затримала активіста Володимира Ліндермана, який виступає на захист російських шкіл в Латвії, повідомляють Патріоти України. Про це розповіла його соратниця Оксана Челишева на своїй сторінці в Facebook.

«Только что в Иманте лицами в черной форме и в масках был похищен Владимир Линдерман. Эти люди подъехали к остановке, повалили Линдермана на землю и волоком протащили к минибусу. Внутри сидели еще несколько человек. Все в масках. На автобусе не было идентификации полиции», — написала Челишева.

Пізніше, за словами Челишевої, стало ясно, що так діє Поліція безпеки. Також вона повідомила, що за місцем проживання Ліндермана проводяться обшуки.

«Судя по имеющейся информации, маски-шоу организованы следственной группой по уголовному делу в связи с Родительским Собранием, которое было организовано РСЛ по поводу образования на русском языке», — відмітила вона.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пост-пандемічні технології: Вчені розробили безконтактний сенсорний екран з прогнозованим дотиком (відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 7:50

"Сенсорний екран без дотику", розроблений для використання в автомобілях, також може мати широке застосування в світі після COVID-19, зменшуючи ризик передачі збудників на поверхні. Безконтактний сенсорний екран розробили вчені Кембриджського університ...

Бардак з безпілотниками: Армійські бригади на Донбасі використовують різні типи БПЛА для розвідки

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 6:30

Одним з важливих чинників успіху для будь-якої армії є наявність парку безпілотників. Центр впровадження та супроводу автоматизованих систем оперативного управління, який підпорядковувався Військам зв'язку та кібербезпеки, розформований у вересні 2020 р.