У мережі нагадали інтерв'ю Володимира Кличка 20-річної давнини (відео)

Ще у 1998 році він визначив свою патріотичну позицію.

Скріншот.

У мережі з'явилося раритетне інтерв'ю українського боксера Володимира Кличка, фрагмент якого опублікований на YouTube-каналі Boxing.ua, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Під час інтерв'ю український боксер поділився думкою про можливу зміну громадянства. "Нас часто запитують: хлопці, а чому ви не приймаэте німецьке громадянство, адже ви стільки часу перебуваєте у Німеччині?

Я українське громадянство не проміняю на будь-яке інше! Та людина, яка знаходиться в іншій країні, не на своїй батьківщині, в цій країні є іноземцем. І до нього відповідне відносяться. До мене ставляться не як до іноземця. До мене ставляться як до українця ", - сказав Кличко.

"Є люди, які поміняли громадянство. Публіка, яка вболіває за такого спортсмена, з докором дивиться, коли піднімається німецький прапор, хоча той угорець або поляк. Мене сприймають як українця. І мій український патріотизм подобається німцям", - додав легендарний боксер.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Сильный тот, кто молча даст по морде, а не тот, кто громче всех кричит "мы до Киева дойдем", - Олена Кудренко

субота, 22 січень 2022, 0:22

"Читаю сейчас множество мнений. Действительно, обстановка бьёт по нервам, и может сложиться впечатление, что Украина сегодня - это кучка патриотов, окружённая громадной кучей коллаборантов и сепаров. Нас меньшинство, а их большинство, и значит нас "сда...

"Для чого було обирати об’єктом для прогнозування великої війни і жорстокої окупації саме харків’ян, коли в тій самій ситуації Запоріжжя, Одеса, Миколаїв?.. Це у Зеленського щось особисте?" - Голобуцький

субота, 22 січень 2022, 0:00

Навіть дуже тепла ванна мусить мати якісь береги... "Заява Зеленського для «Вашингтон Пост» - просто чергове підтвердження тотальної відсутності в нього і в усього ОП будь-якої стратегії, будь-якої загальної концепції внутрішньої і зовнішньої політики"...