У мережі нагадали інтерв'ю Володимира Кличка 20-річної давнини (відео)

Ще у 1998 році він визначив свою патріотичну позицію.

Скріншот.

У мережі з'явилося раритетне інтерв'ю українського боксера Володимира Кличка, фрагмент якого опублікований на YouTube-каналі Boxing.ua, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Під час інтерв'ю український боксер поділився думкою про можливу зміну громадянства. "Нас часто запитують: хлопці, а чому ви не приймаэте німецьке громадянство, адже ви стільки часу перебуваєте у Німеччині?

Я українське громадянство не проміняю на будь-яке інше! Та людина, яка знаходиться в іншій країні, не на своїй батьківщині, в цій країні є іноземцем. І до нього відповідне відносяться. До мене ставляться не як до іноземця. До мене ставляться як до українця ", - сказав Кличко.

"Є люди, які поміняли громадянство. Публіка, яка вболіває за такого спортсмена, з докором дивиться, коли піднімається німецький прапор, хоча той угорець або поляк. Мене сприймають як українця. І мій український патріотизм подобається німцям", - додав легендарний боксер.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Схоже на те, що путіноїди лише виманили наших бійців із Азовсталі", - Тарас Чорновіл

вівторок, 17 травень 2022, 20:14

"Дуже надіюся, що це лише гра нервів, але сподівань на це мало, як і на припущення про якусь "вайну мєжду башнямі Кремля". Бо такі речі не допускають на рівні Держдуми. Ще станом на ранок були сильні сумніви, але тоді домінувала надія. Зараз її стало м...

Якщо Росія не капітулює, ми воюватимемо вічно, - Роман Безсмертний

вівторок, 17 травень 2022, 13:34

Водночас кожна країна має усвідомити, що полумʼя будь-якої миті може перекинутися через паркан. "Україна сьогодні — це паркан від біди для всього світу. Невелика країна протистоїть дракону, воює і цим забезпечує мир для інших. Нажаль, світ цього не роз...