"У нас война. Уже пятый год. Усталость. Жара. Кровь. Война", - волонтер Донік

У нас война. Уже пятый год. Усталость. Жара. Кровь. Война. РТГр 79 и 14 бригад на совместных учениях Combined Resolve X рвут условного противника, вызывая восхищение коллег из блока НАТО.
А кугуты в Киеве задрали цены на жилье в 80-100 раз, в надежде срубить денег по легкому. Но Украинцы запилили флешмоб и организовываются для того чтобі принять гостей к себе домой бесплатно.

А у нас задача обеспечить внедорожником ландшафтных дизайнеров неустановленной третьей силы, которые симметрично отвечают на обстрелы наших позиций. Практически выстрел на выстрел. В данном случае размер (калибр 152) имеет значение.
........
Помочь победе? Это легко
Репост это тоже помощь.
Гривна карта приватбанка 5168 7573 4764 2680 Донік Роман

Вопросы? Звоните 093 487 99 36 Роман

Опублікував: Роман Донік
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Окупанти визнали масові вбивства дельфінів в Криму

п’ятниця, 20 липень 2018, 0:06

На узбережжі поблизу окупованого Севастополя в 2018 році були зафіксовані випадки навмисних убивств дельфінів. Про це повідомив на прес-конференції в Сімферополі молодший науковий співробітник лабораторії біохімії та фізіології гідробіонтів Карадагсько...

"Путин усиливает давление, или Зачем Кремлю санкции против Украины сейчас", - Фесенко

четвер, 19 липень 2018, 23:50

Це вже не перші санкції. Вперше це сталося тоді, коли їх і санкціями не називали - торгові обмеження, захисні заходи. Цей процес активно розпочався ще за часів Януковича, в 2012-му. "По разным данным, правительство РФ разрабатывает санкции против Украи...