
Не так давно стало відомо про знахідку найдавніших людських слідів на американському континенті. Мова йде про сучасну Бразилію, на території якої знаходиться національний парк Серра-де-Капивара. Саме у ньому археологічними розкопками займався відомий археолог Ньеде Гідон. Він виявив сліди і залишки вогнищ, яким приблизно виявилося 50 000 років, також знайшов наскальні малюнки, яким близько 30 тисяч років.
Факт знахідки залишається дійсністю. Далі висуваються різноманітні гіпотези, припущення, твердження. Серед науковців з цього приводу актуальна наступна думка про першу людину – вона могла з'явитися на американському континенті справді 30 тисяч років тому, однак в Африці, оскільки подібні численні малюнки вдалося виявити не лише на території Африки, а також і в Європі.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...