
Не так давно стало відомо про знахідку найдавніших людських слідів на американському континенті. Мова йде про сучасну Бразилію, на території якої знаходиться національний парк Серра-де-Капивара. Саме у ньому археологічними розкопками займався відомий археолог Ньеде Гідон. Він виявив сліди і залишки вогнищ, яким приблизно виявилося 50 000 років, також знайшов наскальні малюнки, яким близько 30 тисяч років.
Факт знахідки залишається дійсністю. Далі висуваються різноманітні гіпотези, припущення, твердження. Серед науковців з цього приводу актуальна наступна думка про першу людину – вона могла з'явитися на американському континенті справді 30 тисяч років тому, однак в Африці, оскільки подібні численні малюнки вдалося виявити не лише на території Африки, а також і в Європі.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...