"У нього дах поїхав. Путін - психічно нездоровий" - російський журналіст

На початку свого правління російський президент гарантував своїй еліті багатства, процвітання, свободу пересування і продовження збільшення їх впливу. Тепер він став тією людиною, яка заважає олігархам жити.

Путін. Фото:Корреспондент.net

Російський журналіст Іван Яковина переконаний, що президент Росії Володимир Путін є клінічно нездоровою людиною. Таку думку він аргументував вчинками президента за останній період. Про це він заявив в прямому ефірі 24 Каналу, зазначають Патріоти України.

"З Путіним трошки цікава та незвичайна ситуація. Річ у тім, що, мені здається, що Путін клінічно нездоровий, тобто психічно. Тобто у нього дах поїхав", – зазначив журналіст.

За його словами, він у першій три четверті свого правління робив абсолютно нераціональні речі. Він гарантував своїй еліті багатства, процвітання, свободу пересування і продовження збільшення їх впливу.

Він був раціональним вибором для цієї еліти. Вони за нього стояли горою, тому що він робив їм добре.

"Останню чверть свого правління він пішов ірраціональним шляхом, він став перешкодою для існування російської еліти. Тобто він став тією людиною, яка заважає їм жити. Через нього ввели санкції і через нього зараз не пускають на Захід," – додав Яковина.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Довкола Путіна чимдалі чіткіше формується своєрідна "зона відчуження", - Голобуцький

середа, 25 травень 2022, 0:00

"Сьогодні з'явились дві цікаві заяви - від секретаря Радбезу РФ Патрушева і від Дмітрія Мєдвєдєва. Обидві, на перший погляд, пафосно-пропагандистські. Але обидві, по суті, визнають неминучість поразки росії у війні. І той факт, що з вимогами та інтерес...

"На тлі країн НАТО саме в Україні - один із найвищих показників участі жінок в обороні своєї країни", - Зоя Казанжи

вівторок, 24 травень 2022, 23:28

"І знову я про своє. Про жінок і війну. "Те, що ми сприймаємо жінок виключно як жертв війн, заважає нам побачити їхню силу", — сказала Наталія Карбовська з Українського жіночого фонду. Я читаю різні дослідження, які вказують на те, що війна більше впли...