
Президент України Петро Порошенко брав участь в акції "Перша хвилина миру" у Києві, повідомляють Патріоти України з посиланням на 24 канал.
На ній були присутні ветерани Другої світової та сучасні ветерани війни на Донбасі. Порошенко зробив заяву під час акції "Перша хвилина миру" у Національному музеї історії Другої світової війни у Києві.
«Наскільки ж по-різному ми бачимо і відзначаємо одну й ту ж дату. У них (у Росії) цю війну виграв Сталін, а за нашою версією – народ. Вони святкують у мілітарному угарі, а ми відзначаємо ці дні разом з усією Європою. Ми кажемо: "Ніколи знову". А вони: "Можем повторить", – сказав президент України.
Зокрема, Порошенко додав застереження: "Ті, хто не до кінця розібрався у нюансах лукавої московської політики, знайте, що вони не думають про вас і вашу гордість. Кремлівські психологи вміють грати на природних емоціях людей". Також президент згадав про свою сім'ю. Разом з усіма і я цими днями пом’яну свого діда – Івана Порошенка, який пройшов усю війну, і діда по матері Сергія, який відправив на війну усіх своїх синів, – розповів він.

На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...