У Петербурзі від численних травм помер культовий російський кінорежисер

Ернест Ясан потрапив в серйозну ДТП і отримав множинні переломи і струс мозку.

Помер кінорежисер Ернест Ясан. Фото: rusjev.net

Вранці 10 травня в Петербурзі помер 82-річний режисер Ернест Ясан, автор багатьох фільмів і серіалів, повідомляють Патріоти України з посиланням на rusjev.net. Про трагічну подію розповіли друзі кінорежисера. Інформацію підтвердили на «Ленфільмі».

Ясан потрапив в серйозну ДТП 27 квітня. Він отримав множинні переломи і струс мозку. Режисер залишався в реанімації.

Про дату і час прощання з Ернестом Ясан буде повідомлено пізніше.

Ернест Ясан з 1966 року працював на кіностудії «Ленфільм». Є режисером фільмів «В моїй смерті прошу винити Клаву К.», «Сон в руку, або Валіза», «Нечиста сила», декількох серій серіалів «Кріт», «Агент національної безпеки» та інших.
Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Сотрудничество Ирана и России: факты и угрозы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 3:25

Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...

"Стволы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 2:35

В то время как российские делегации по странам-изгоям носятся в попытке найти больше снарядов для своей артиллерии, у них возникает другая проблема, на которую традиционно практически не обращают внимания за пределами зоны боевых действий. И проблема э...