У пошуках позаземного життя: NASA скликає брифінг про інопланетні океани

Проте ніяких подробиць стосовно нових відкриттів на сайті NASA поки нема.

Фото: gre4ka.info

Сьогодні, 13 квітня, космічне агентство NASA проведе прес-конференцію про океани в Сонячній системі, повідомляють Патріоти України.

Захід відбудеться о 21-00 за Києвським часом у штаб-квартирі NASA у Вашингтоні. В ньому дистанційно братимуть участь експерти з усієї країни.

На брифінгу будуть презентовані дані про майбутні світові атмосферні та океанічні дослідження, в тому числі і про майбутню місію Europa Clipper, старт якої заплановано на 2020-ті роки, а також про пошук життя за межами нашої планети.

Втім про нові відкриття астрономів на сайті NASA наразі не повідомляється.

Анонс передбачає повідомлення результатів нових місій, а також пошук водних ресурсів на об'єктах Сонячної системи. Також будуть оприлюднені деталі експедиції на шостий супутник Юпітера - Європу.

Нагадаємо, що 22 лютого вчені NASA виявили навколо зірки TRAPPIST-1 сім екзопланет розміром із Землю, на трьох з яких умови підходять для існування життя, оскільки вони, ймовірно, мають щільну атмосферу та воду.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Сильный тот, кто молча даст по морде, а не тот, кто громче всех кричит "мы до Киева дойдем", - Олена Кудренко

субота, 22 січень 2022, 0:22

"Читаю сейчас множество мнений. Действительно, обстановка бьёт по нервам, и может сложиться впечатление, что Украина сегодня - это кучка патриотов, окружённая громадной кучей коллаборантов и сепаров. Нас меньшинство, а их большинство, и значит нас "сда...

"Для чого було обирати об’єктом для прогнозування великої війни і жорстокої окупації саме харків’ян, коли в тій самій ситуації Запоріжжя, Одеса, Миколаїв?.. Це у Зеленського щось особисте?" - Голобуцький

субота, 22 січень 2022, 0:00

Навіть дуже тепла ванна мусить мати якісь береги... "Заява Зеленського для «Вашингтон Пост» - просто чергове підтвердження тотальної відсутності в нього і в усього ОП будь-якої стратегії, будь-якої загальної концепції внутрішньої і зовнішньої політики"...