Про це заявив глава нафтової компанії Ігор Сечин, передають Патріоти України з посиланням на "Інтерфакс".
За його словами, CEFC викупила частину пакету у Glencore і катарського фонду. У результаті китайська організація стала власником 14,2% акцій "Роснефти". "Для нас це серйозна подія, яка в цілому формує в остаточному вигляді акціонерну структуру нашої компанії", - заявив глава "Роснефти".
У катарського фонду QIA, таким чином, залишилося 4,7% акцій, а у Glencore - 0,5%. Сечін пояснив, що китайська компанія викуповує ту частину пакета акцій, під яку консорціум брав кредит.
"Останнім часом волатильність на фінансових ринках призвела до серйозної девальвації долара по відношенню до євро, і витрати на обслуговування цього кредиту стали досить серйозними. У зв'язку з цим консорціум QIA і Glencore вирішив знайти додаткового партнера, щоб забезпечити пряме володіння цими акціями без кредитного навантаження", - сказав Сєчін.
Про плани CEFC інвестувати в "Роснефть" у вересні писала Financial Times. Співрозмовники газети також повідомляли, що китайська компанія також веде переговори з екс-головою "Роснефти" Едуардом Худайнатовим, який володіє "Незалежною нафтогазовою компанією". На початку серпня співрозмовники Reuters припускали, що "Роснефть" може продати CEFC частку в ритейлі.
У червні китайська Beijing Gas Group Company Limited купила 20% акцій дочки "Роснефти" "Верхнечонскнефтегаз". Сума угоди тоді склала $1,1 млрд.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...