
"Думаю, цього б не сталося. Лукашенко каже, що ніколи не кине камінь в росіянина, так само я впевнений, що немає жодного білоруса, який би зробив це стосовно українця. Не думаю, що з боку Білорусі щодо України є якась загроза", — припустив він.
За словами Шушкевича, якщо говорити загалом, то "він щасливий, що Україна зараз виглядає інакше, ніж Білорусь". "Коли буваю у Каневі, Києві, Одесі, то я гордий, що ви зберігаєте людську гідність в процесі вирішення складних політичних питань. Як вас лають російські сайти — це важко передати. Куди не глянь, як лають Порошенка, кандидатів у депутати — це страшна справа і принизливо для представників такої великої і гордої країни, як Росія. Треба не мати вже жодних залишків совісті, щоб так брехати про Україну", — підсумував Шушкевич.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...